Timothée Chalamet był nominowany do Złotych Globów za rolę w filmie „Wonka”, dlatego też nie mogło go zabraknąć na ceremonii rozdania nagród. Na wyjątkowe wydarzenie zabrał ze sobą Kylie Jenner.

Timothée Chalamet i Kylie Jenner na randce w Nowym Jorku [WIDEO]

Kylie Jenner i Timothée Chalamet

Nie da się ukryć, że tego wieczoru, zamiast skupić się na zwycięzcach, fotoreporterzy nie spuszczali wzroku z Kylie Jenner i Timothée Chalameta. Widać gołym okiem, że para nie szczędziła sobie czułości, ale nie zdecydowała się jeszcze na wspólne pozowanie na ściance.

Co poprawiała sobie Kylie Jenner? Specjalista medycyny estetycznej wylicza….

Celebrytka tego dnia prezentowała się zjawisko. Miała na sobie koronkową kreację i spięte włosy. Z kolei aktor wystąpił w garniturze Celine o charakterystycznej dla siebie smukłej linii. Do tego dobrał czarną klasyczną koszulę i wysadzany brylantami łańcuch.

@chalamoit he’s deeply in love i fear #timotheechalamet #kyliejenner ♬ original sound - <3
@kardashvideoo Kylie Jenner and Timothée Chalamet attends the 81st Annual Golden Globe Awards tonight 😫 #kyliejenner #timotheechalamet #goldenglobes ♬ Kyliejj.25 - 25

Przypominamy, że para oficjalnie ujawniła się podczas meczu tenisowego między Novakiem Djokovicem a Danielem Medvedevem podczas US Open. Wówczas także nie skąpili w gestach miłości i namiętności.

Kylie Jenner ujawniła zdjęcie swojego chłopaka na tapecie smartfona

Timothée Chalamet i Kylie Jenner - nowa para

Timothée Chalamet i Kylie Jenner – nowa para