„Najbardziej niedobrana para showbiznesu” bawi się doskonale na nowojorskim tygodniu mody. Timothée Chalamet (27 l.) i Kylie Jenner ( 26 l.) zostali przyłapani w piątkowy wieczór podczas kameralnej kolacji projektanta Haidera Ackermanna i Augustinusa Badera w NYC.

Kylie Jenner odwiedza Chalameta po wieściach o rozstaniu

Na filmie udostępnionym na Instagramie przez projektantkę biżuterii Gaię Repossi aktor i celebrytka siedząc obok siebie, uśmiechają się, patrząc na Ackermanna, gdy francuski projektant wygłaszał przemówienie podczas ekskluzywnej kolacji przy świecach.

Timothée Chalamet i Kylie Jenner – nowa para

Para pojawiła się na kolacji Ackermanna razem zaledwie 4 dni po tym, jak Jenner i Chalamet zadebiutowali jako para w poniedziałek na koncercie Beyoncé w Los Angeles.

Najbardziej niedobrana para Hollywood całują się na koncercie

Para najwyraźniej nie wstydziła się okazywania sobie uczuć, ponieważ była otoczona przez kilka gwiazd, w tym Justina i Hailey Bieberów oraz siostry Jenner, Kendall Jenner i Kim Kardashian. Zaś tydzień przed koncertem widziano gwiazdę reality show opuszczającą swoim luksusowym Range Roverem rezydencję Chalameta w Beverly Hills w Kalifornii.

Fot.  ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Kylie Jenner Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Fot.  BACKGRID / Backgrid UK / Forum