Nie mogło się obejść bez małych komplikacji. Tym razem w czasie finału Euro 2020 na murawę wtargnął nie nagi szaleniec czy pijana kibicka, a… brytyjski celebryta, który ewidentnie potrzebuje trochę medialnego wsparcia. Adam Harison to początkujący muzyk i członek boys bandu New Priority, który powstał na potrzeby programu BBC Little Mix – The Search. Harison z dumą pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem, jak ochrona sprowadza go z boiska. Od wczoraj mocno podskoczył mu following.

Kate i William z Georgem na finale Euro. Gdyby go ze sobą nie zabrali, zakończyłoby się to kłótnią

Jego wyczyn zmusił organizatorów do wstrzymania gry, podczas gdy pracownicy ochrony próbowali go złapać. Kibic bez koszulki  przeskoczył przez tablice reklamowe i dostał się na boisko. 2 ochroniarzy ruszyło w pościg za Adamem i wydawało się, że udało im się go złapać w pobliżu linii bocznej Adam Harison wygrał starcie i poddał się dopiero trzeciemu stewardowi. 

Adam Harison imprezował na trybunach, zanim dokonał swojej śmiałej inwazji na boisko. Wcześniej opublikował kilka filmików na Insta Stories, w tym jak przybywa na stadion, oraz jak cieszy się z bramki Shaw w 2. minucie meczu.

Jak widać ludzie zrobią wszystko dla zwiększenia zasięgów w social mediach?