Księżna Kate i książę William na finale Euro 2020 pojawili się w towarzystwie księcia Georga. Niestety, nawet doping rodziny królewskiej nie pomógł w zwycięstwie Anglii. Para zabrała ze sobą syna, ale nie od początku było to tak oczywiste.

Pierwszy WEMBLEY księcia Georga. Wszystkie oczy skierowane na niego

Książę George nie wybaczyłby rodzicom, gdyby nie zabrali go na mecz finałowy

Zwycięzcami Euro 2020 okazały się Włochy, a o wszystkim zdecydowały rzuty karne. Po tym, jak już wszystko było jasne, Kate i Williamowi wyraźnie zrzedły miny…

Ich syn George znów wystąpił w garniturze, co nie wszystkim się spodobało. Dla niego najważniejsze jednak, że był obecny.

Czy książę George już wie, że będzie królem?

Eksperci przed meczem spekulowali, czy zabiorą ze sobą syna. Russell Myers z „Daily Mail” twierdził, że to zbyt późna godzina dla 7-letniego chłopca. W Anglii dzieci chodzące do szkoły nie mają jeszcze wakacji.

Kate i William z synem Georgem na finale Euro fot. Reuters / Forum

Gdybym była księciem Georgem – chociaż mecz rozpoczyna się o ósmej w tym tygodniu, a nie o piątej, myślę, że powiedziałabym: „Tato, ale Anglia zawsze wygrywa, gdy oglądam ich na Wembley, to naprawdę ważne, nie mam nic przeciwko, że jutro mam szkołę, to dla dobra narodu, muszę tam być ” – mówiła Ann Gripper.

Książę William pokazał się publicznie z Georgem i Charlotte. Chłopiec bardzo urósł i coraz bardziej przypomina ojca

Podsumowała, że na pewno nie wybaczyłby ojcu, gdyby nie pozwolił mu uczestniczyć w tym wydarzeniu. Chociaż Anglia przegrała mecz, na pewno George na długo zapamięta te emocje.

Kate i William z synem Georgem na finale Euro fot. Reuters / Forum

Kate i William z synem Georgem na finale Euro fot. Reuters / Forum

Kate i William z na finale Euro fot. Reuters / Forum