Alessandra Ambrosio jest uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet na świecie. Nic dziwnego, że przez lata pracowała dla bieliźnianej marki „Victoria’s Secret” – brała udziała w pokazach i brała udział w kampaniach. W 2017 roku modelka zakończyła współpracę z marką, jednak nie zrezygnowała z modelingu.

Alessandra Ambrosio nawet bez makijażu ma idealną cerę (ZDJĘCIA)

Alessandra Ambrosio z córką na joggingu

Alessandra nadal bierze udział w sesjach zdjęciowych, więc nie dziwne, że nie rezygnuje z treningów, by cały czas być w formie i zachwycać wyglądem. Ostatnio wybrała się na jogging, a towarzyszyła jej 12-letnia córka, Anja. Jest podobna do znanej mamy?

Anja nie jest jedynym dzieckiem modelki. Alessandra Ambrosio ma także 8-letniego syna, Noaha. Ojcem dzieci jest Jamie Mazur, z którym Ambrosio była przez 10 lat. Para była nawet zaręczona, ale nigdy nie wzięła ślubu. Rozstali się na początku 2018 roku.

Córka Kate Moss jest coraz bardziej podobna do mamy (ZDJĘCIA)

Od jakiegoś czasu modelka jest w nowym związku. Partnerem byłego Aniołka Victoria’s Secret jest Nicolo Oddi, włoski projektant i założyciel jednej z marek odzieżowych.

Alessandra Ambrosio z córką Anją na joggingu

Alessandra Ambrosio z córką Anją/fot. Forum

Alessandra Ambrosio z córką Anją na joggingu

Alessandra Ambrosio z córką Anją/fot. Forum

Alessandra Ambrosio z córką Anją na joggingu

Córka Alessandry Ambrosio/fot. Forum