To najsłodsze zdjęcie Kourtney Kardashian! (FOTO)
Jeśli chodzi o bycie seksowną i normalną mamą w Hollywood, to ten tytuł zawsze przyznam Kourtney Kardashian (37 l.).
Zobacz: Wstyd i żenada! Kourtney Kardashian nagrano w TAKIEJ sytuacji!
Kardashianka ma trójkę dzieci – Masona (6 l.), Penelope (4 l.) i dwuletniego Reigna. Mimo że celebrytka nie jest już w związku z ojcem dzieci, Scottem Disickiem, mężczyzna nadal obecny jest w życiu jej i dzieciaków.
W przeciwieństwie do swojej młodszej siostry, Kourt nie przebiera córki i synów w modne ciuszki, nie zabiera ich na ściankę czy pokazy mody. Zamiast tego rodzinkę można zobaczyć na spacerach, zakupach czy wycieczkach na plac zabaw.
Ostatnio paparazzi zrobili zdjęcia Masonowi i Kourtney. Chłopiec przytulał się mocno do mamy.
Zobacz: WOW! WYRZUCIŁA Z DIETY JEDEN ELEMENT I SCHUDŁA 50 KILOGRAMÓW
Co za cudny widok!




[b]gość, 05-08-16, 13:07 napisał(a):[/b]A czemu nie miał miec bransoletki ?Bo to chłopiec . A ta branzoletka wyglada na typowo dziewczęcaą. Przyjrzy się.😊
[b]gość, 04-08-16, 22:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 20:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 18:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 09:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 09:28 napisał(a):[/b]Żaden chłopiec w dłuższych włosach nie wyglada lepiej. Chłopiec to chłopiec nie róbmy z dzieci ped. Ałow od małego.A mnie się podobają zarówno chłopcy jak i faceci w dłuższych włosach. Długość włosów nie ma nic wspólnego z odmienną orientacją.[/quote]Owszem, ma. O dlugie wlosy trzeba dbac, a jak sie nie dba, to samiec w dlugich wlosach wyglada jak lump. A jak mezczzyzna pryesadnie o siebie dba, to jak go nawzac jak nie ci.o.ta. Ostatecznie narcyzem.[/quote]Dziwny tok rozumowania. Jak nie myje to lump, a jak za często myje to gej albo narcyz. To co ma robić? Jak często ma o siebie “dbać” żebyś go tak slrajnie nie oceniała?[/quote]Masz dlugie wlosy? Jesli tak, to wiesz, ze dlugie wlosy to nie tylko szampon i heja. Ale odzywka, rozczesywanie tych wlosow itd… to nie jest chwila. To kilka zabiegow pielegnacyjnych, ktore mezczyzna w tym wypadku musi sobie zafundowac. I jesli nie przeszkadza mu to, to kim jest? Kobiety sie pindrza, bo sa kobietami. Uwazasz, ze piendrzenie sie mezczyzn, jest normalne? Normalny mezczyzna jest szczesliwy, ze nie musi ze soba wiele robic jesli chodzi o pielegnacje ciala. Chodzi wylacznie o czysty, schludny wyglad.[/quote]Mam wlosy do pasa i nie uzywam niczego poza szamponem, czasem spryskam olejkiem ale to od swieta. I co? Mam pachnace i ladne wlosy kazdego dnia. Nie wyobrazam sobie nakladac odzywki zeby wlosy byly oklapniete i jak tluste. Nie pouczaj innych bo sie osmieszasz. Osobiscie uwielbiam facetow dbajacych o siebie i jak dla mnie to powinni zaczac golic te malpie kudly na ciele. Kobiety jakos chodza gladkie to czemu samce nie moga? Ale facetow z dlugimi wlosami nie lubie, kojarza mi sie z metalami ale to kwestia gustu.
Skoro to chłopiec to czemu miał bransoletkę ?
A czemu nie miał miec bransoletki ?
[b]gość, 04-08-16, 20:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 18:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 09:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 09:28 napisał(a):[/b]Żaden chłopiec w dłuższych włosach nie wyglada lepiej. Chłopiec to chłopiec nie róbmy z dzieci ped. Ałow od małego.A mnie się podobają zarówno chłopcy jak i faceci w dłuższych włosach. Długość włosów nie ma nic wspólnego z odmienną orientacją.[/quote]Owszem, ma. O dlugie wlosy trzeba dbac, a jak sie nie dba, to samiec w dlugich wlosach wyglada jak lump. A jak mezczzyzna pryesadnie o siebie dba, to jak go nawzac jak nie ci.o.ta. Ostatecznie narcyzem.[/quote]Dziwny tok rozumowania. Jak nie myje to lump, a jak za często myje to gej albo narcyz. To co ma robić? Jak często ma o siebie “dbać” żebyś go tak slrajnie nie oceniała?[/quote]Masz dlugie wlosy? Jesli tak, to wiesz, ze dlugie wlosy to nie tylko szampon i heja. Ale odzywka, rozczesywanie tych wlosow itd… to nie jest chwila. To kilka zabiegow pielegnacyjnych, ktore mezczyzna w tym wypadku musi sobie zafundowac. I jesli nie przeszkadza mu to, to kim jest? Kobiety sie pindrza, bo sa kobietami. Uwazasz, ze piendrzenie sie mezczyzn, jest normalne? Normalny mezczyzna jest szczesliwy, ze nie musi ze soba wiele robic jesli chodzi o pielegnacje ciala. Chodzi wylacznie o czysty, schludny wyglad.
[b]gość, 04-08-16, 18:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 17:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 17:42 napisał(a):[/b]Patrz zdjęcie 1- ręce przy sobie i reakcja typu “o co ci chodzi”? raczej nie wierzę w wielce matczyne reakcje tej kobiety…No średnio spontaniczna reakcja z jej strony…[/quote]Zgadza sie. Ale mama… objela go, bo sekunde pozniej uswiadomila sobie ze paparazzii patrza.[/quote]ha, ha, dokładnie
[b]gość, 04-08-16, 18:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 09:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 09:28 napisał(a):[/b]Żaden chłopiec w dłuższych włosach nie wyglada lepiej. Chłopiec to chłopiec nie róbmy z dzieci ped. Ałow od małego.A mnie się podobają zarówno chłopcy jak i faceci w dłuższych włosach. Długość włosów nie ma nic wspólnego z odmienną orientacją.[/quote]Owszem, ma. O dlugie wlosy trzeba dbac, a jak sie nie dba, to samiec w dlugich wlosach wyglada jak lump. A jak mezczzyzna pryesadnie o siebie dba, to jak go nawzac jak nie ci.o.ta. Ostatecznie narcyzem.[/quote]Dziwny tok rozumowania. Jak nie myje to lump, a jak za często myje to gej albo narcyz. To co ma robić? Jak często ma o siebie “dbać” żebyś go tak slrajnie nie oceniała?
[b]gość, 04-08-16, 09:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 09:28 napisał(a):[/b]Żaden chłopiec w dłuższych włosach nie wyglada lepiej. Chłopiec to chłopiec nie róbmy z dzieci ped. Ałow od małego.A mnie się podobają zarówno chłopcy jak i faceci w dłuższych włosach. Długość włosów nie ma nic wspólnego z odmienną orientacją.[/quote]Owszem, ma. O dlugie wlosy trzeba dbac, a jak sie nie dba, to samiec w dlugich wlosach wyglada jak lump. A jak mezczzyzna pryesadnie o siebie dba, to jak go nawzac jak nie ci.o.ta. Ostatecznie narcyzem.
[b]gość, 04-08-16, 17:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 17:42 napisał(a):[/b]Patrz zdjęcie 1- ręce przy sobie i reakcja typu “o co ci chodzi”? raczej nie wierzę w wielce matczyne reakcje tej kobiety…No średnio spontaniczna reakcja z jej strony…[/quote]Zgadza sie. Ale mama… objela go, bo sekunde pozniej uswiadomila sobie ze paparazzii patrza.
[b]gość, 04-08-16, 17:42 napisał(a):[/b]Patrz zdjęcie 1- ręce przy sobie i reakcja typu “o co ci chodzi”? raczej nie wierzę w wielce matczyne reakcje tej kobiety…No średnio spontaniczna reakcja z jej strony…
[b]gość, 04-08-16, 11:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-08-16, 09:28 napisał(a):[/b]Żaden chłopiec w dłuższych włosach nie wyglada lepiej. Chłopiec to chłopiec nie róbmy z dzieci ped. Ałow od małego.Typowa wiejska zacofana polka! A moze to moja tesciowa??? Haha[/quote]No to pojechane hahah (y)
Patrz zdjęcie 1- ręce przy sobie i reakcja typu “o co ci chodzi”? raczej nie wierzę w wielce matczyne reakcje tej kobiety…
To ze lubisz niemęskich chłopców to Twoja sprawa, w tym wypadku wole zacofanie niż modę na zniewieściałego chłopca.
[b]gość, 04-08-16, 09:28 napisał(a):[/b]Żaden chłopiec w dłuższych włosach nie wyglada lepiej. Chłopiec to chłopiec nie róbmy z dzieci ped. Ałow od małego.Typowa wiejska zacofana polka! A moze to moja tesciowa??? Haha
On jest identyczny jak syn mojej koleżanki, bliźniacy. Ciekawe czy ja mam gdzieś bliźniaczkę.
Kardashianka? ciuszków…a później się dziwicie jak “ludzie rozumieć język polski”…
ja tez jestem taka mama kocham mojego syna ponad wszystko i jest dla mnie najważniejszy zawsze tak bedzie.
Boże . Kto tam u Was pracuje . Chłopiec urodził się w grudniu 2009 roku wiec niedługo skończy 7 lat !!!!! Jestem chętna do pracy u Was . Mam o wiele większą wiedzę niż co niektórzy .
Żaden chłopiec w dłuższych włosach nie wyglada lepiej. Chłopiec to chłopiec nie róbmy z dzieci ped. Ałow od małego.
Fajnie ogląda się takie zdjęcia,Kourtney to bardzo fajna mama,dzieci są dla niej priorytetem,nie ścianki,nie lans a dzieci.Widać że Mason bardzo kocha mamę,szkoda że nie potrafiła ze Scottem stworzyć swoim dzieciakom prawdziwej rodziny
[b]gość, 04-08-16, 09:28 napisał(a):[/b]Żaden chłopiec w dłuższych włosach nie wyglada lepiej. Chłopiec to chłopiec nie róbmy z dzieci ped. Ałow od małego.A mnie się podobają zarówno chłopcy jak i faceci w dłuższych włosach. Długość włosów nie ma nic wspólnego z odmienną orientacją.
[b]gość, 04-08-16, 04:52 napisał(a):[/b]Boże . Kto tam u Was pracuje . Chłopiec urodził się w grudniu 2009 roku wiec niedługo skończy 7 lat !!!!! Jestem chętna do pracy u Was . Mam o wiele większą wiedzę niż co niektórzy .Wiedzę ? Na temat Klanu K ? Tutaj nie potrzeba wiedzy, a jedynie zdolność wyszukiwania informacji
[b]gość, 04-08-16, 00:03 napisał(a):[/b]Ten chłopiec ma 5 lat i jaki wysoki sie wydaje. Ile ona ma wzrostu, 140cm ??No właśnie!
On ma prawie 7 lat.
Ten chłopiec ma 5 lat i jaki wysoki sie wydaje. Ile ona ma wzrostu, 140cm ??
Piękna kobieta 🙂
W dluzszych wlosach wygladal lepiej bardziej mu pasowaly