W ubiegłym tygodniu wybuchł skandal po tym, jak Giuliana Rancic (40 l.) współprowadząca Fashion Police na kanale E! skomentowała fryzurę Zenday’i Coleman (18 l.):

– Wygląda, jakby pachniała olejkiem paczuli… albo może ziołem.

To zdanie wywołało oburzenie samej piosenkarki i aktorki, a także wielu jej przyjaciół. W sprawie niefortunnej wypowiedzi zabrały głos Solange Knowles, Kerry Washintgton, a także Khloe Kardashian. Kelly Osbourne (30 l.), która prowadziła Policję stylu z Rancic, zagroziła, że odejdzie z show, jeśli sprawa nie zostanie do końca wyjaśniona.

Zobacz: Giuliana Rancic straci pracę za słowa o dredach Zenday’i?

Okazuje się, że Osbourne faktycznie żegna się z programem. Tyle tylko, że – jak mówią plotki – to wcale nie jest jej decyzja. Podobno po śmierci głównej gwiazdy tego show, Joan Rivers, w ekipie prowadzących toczyła się prawdziwa walka o to, kto będzie gwiazdą numer jeden show. Kelly miała apetyt na bycie numerem jeden, to jednak nie było po myśli producentów programu. W efekcie ostatnia wpadka sprawiła, że sytuacja stała się bardzo napięta. Ekipa show miała dać celebrytce propozycję nie do odrzucenia – albo sama odejdzie z programu, albo zostanie zwolniona.

Osbourne narobiła zamieszania i oznajmiła, że odchodzi z E!.

To nie koniec plotek. Jako następczynie Kylie wskazuje się dwie celebrytki. Jedna z nich to NeNe Leakes, gwiazda reality show The Real Housewives of Atlanta, a druga to… Khloe Kardashian (30 l.).

Siostra Kim Kardashian (34 l.) dała się ostatnio poznać jako specjalistka od stylu (zobacz: Suknia Anny Kendrick zdaniem Khloe nie nadaje się na Oscary) i podobno ma wielkie szanse na posadę fashionistki właśnie w Policji stylu.

Nie bylibyśmy zdziwieni. W końcu za Khloe przemawia bardzo wiele;) – po pierwsze szwagier projektant, po drugie siostra modelka, po trzecie matka menedżerka, która z E! współpracuje od lat.

Nie ma chyba lepszej kandydatki.

To ONA zastąpi Kelly Osbourne w Fashion Police?

To ONA zastąpi Kelly Osbourne w Fashion Police?

To ONA zastąpi Kelly Osbourne w Fashion Police?

To ONA zastąpi Kelly Osbourne w Fashion Police?