Obecny Mister Polski – Tomasz Zarzycki niespełna miesiąc po wygranej wyrusza w dalszą podróż. 26 latek z Łodzi będzie reprezentował Polskę na 13 edycji konkursu Mister International, który odbędzie się 24 lutego na Filipinach. Jest to jeden z najbardziej znanych międzynarodowych konkursów na świecie. Do tej pory Polacy uczestniczyli w nim 4-krotnie. Największy sukces należny do Rafała Maślaka, który został 2 wicemisterem w 2014 roku.

Nowym Misterem Polski 2018 został niebieskooki Tomasz Zarzycki, 26 l., model

Wylot do Manili już 13 lutego. Wieli finał poprzedzi zgrupowanie oraz zwiedzanie najciekawszych zakątków Filipin. Odbędą się preeliminacje oraz przyznane tytuły komplementarne: za najlepszy strój narodowy, ciało. Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta.

Nowy Mister pracuje aktywnie jako model zarówno w Polsce, jak i za granicą. Był na kontaktach w Chinach i USA. Czuje się doskonale na wybiegu ale i przed obiektywem aparatu fotograficznego. Studiował logistykę, ale obecnie zrobił sobie przerwę ze względu na zobowiązania zawodowe. Jego znak zodiaku to Byk. Uwielbia podróże, motoryzację i sporty ekstremalne. Czynnie uprawia snowboard i wakeboard. Ulubiona potrawa to placki po zbójnicku, które najlepiej smakują mu w towarzystwie przyjaciół. Relaksuje się przy muzyce i dobrej książce.

Tomasz Zarzycki: co sądzi o gejach i lesbijkach, jaki jest jego ideał kobiety?

Szczęście daje mu świadomość szczęścia rodziny i najbliższych. Ma słabość do kobiet w szpilkach. Na pytanie co jest najtrudniejsze w życiu Tomek odpowiedział „życie”. Jego siłą jest miłość. Do wyborów namówiła go mama,a zawiozła na casting siostra

Tomasz Zarzycki będzie reprezentował Polskę w konkursie Mister International!
Tomasz Zarzycki będzie reprezentował Polskę w konkursie Mister International!
Tomasz Zarzycki będzie reprezentował Polskę w konkursie Mister International!