Czeka na was sława, „PINIĄDZE\” i ogromna kariera!!! – zachęcała Dżoana. – Szukam dziewczyny, co jest piękna i kobieca! – zachęcała przed castingiem na Śląsku.

Co udało się jej \”złowić\”?

Oto dziewczyny, które poznaliśmy w 2. odcinku:

Agnieszka Tadrzak – 25 lat z Zabrza. Narzekała, że brakuje jej murzyńskich walorów. Kupiła sympatię jurorów (zwłaszcza Tyszki) słodkim deserem, który sama upiekła. Dała Tyszce skosztować, a potem chwaliła się: Tyszka jadł mi z ręki!.

Ania – sporo czasu zajęło jej opisywanie trudnej sytuacji finansowej, jaką ma w domu. Płakała ona i jej mama, której Ania obiecała pierwsze zarobione pieniądze. Masz być silną, pewną siebie, ambitną kobietą! – powiedziała Korwin-Piotrowska.

Olga KaczyńskaJesteś przepiękna, najładniejsza! – zachwycała się Krupa. Słodka dziewczynka, która na castingu pojawiła się z rodzicami, usłyszała też, że jest seksbombą. Olga pozowała w małym, dziecięcym basenie. Dowiedziała się, że musi popracować nad ciałem, ale oczywiście przeszła dalej.

Greta Ludziejewska – 29 lat, czyli – według regulaminu – za stara na bycie top model. Pozowała już do Playboya, może dlatego spodobała się Krupie, która po angielsku zaczęła się wkurzać. Break the rules! – krzyknęła i zadecydowała wbrew regulaminowi, że Greta wejdzie do programu.

Siostry Anna i Lilith Mnasakanyan, które śmiało można okrzyknąć polskimi Kardashiankami – pochodzą z Armenii, do Polski przyjechały 15 lat temu. Ja z kałasznikiem chodzę za nimi – wyznał ojciec. Dziewczyny robiły samoloty, do zabawy został wciągnięty Tyszka. Jezu, to jakiś seks jest w ogóle – stwierdziła Korwin.

Katarzyna Woźniak – 18-latka, miała poderwać Dawida Wolińskiego. Coś tu masz – powiedziała siadając na stole i dotykając brody projektanta. Dlaczego jesteś w majtkach na dyskotece? – dziwił się Woliński – Może kupić ci sukienkę? Kasia słabo uwodziła Dawida, ale gdy założyła kombinezon, w którym pozowała Anja Rubik, jurorzy powiedzieli \”tak\”.

Gabriela Pacholarz z Maćkówki pod Rzeszowem. Najbardziej rozgadana uczestniczka show. gadała jak nakręcona, między innymi o szkolnym przedstawieniu Kopciuszka. Świat mody to jest jakaś bajka dla mnie – zachwycała się Gabi. Bierzcie mnie, bo ja tryska energią! – wrzeszczała, a Tyszka stwierdził nawet, że chętnie by się z nią rozmnożył. Krupa oszukała ją mówiąc, że dziewczyna nie przechodzi dalej. Radość Gabrieli, gdy usłyszała, że weszła do show, była wielka i głośna, rzecz jasna.