Już we wrześniu pojawi się kolejny sezon programu „Top Model” na antenie TVN-u. To jeden z kultowych programów stacji, z którego do teraz nie zamierzają rezygnować. Wielu uczestników show jest dziś znanymi infuencerami m.in. Jakob Kosel, Żaklina ta Dinh, Karolina Pisarek, Osi Ugonoh, Ola Żuraw, czy Ania Markowska. Niestety niewielu z uczestników pracuje dziś w branży modelingowej.

Press junket „Top Model”. Katarzyna Sokołowska dwa tygodnie po porodzie, Joanna Krupa z córeczką Ashą

Top Model, kolejny sezon już jesienią

Teraz kolejne osoby będą miały szanse się wybić i zasłynąć w show-biznesie. Od kilku tygodni trwają nagrania do nowego sezonu, na razie produkcja nic nie zdradza, ale… przez media społecznościowe ciężko jest cokolwiek utrzymać w tajemnicy.  Ostatnio na TikToku pojawiło się nagranie za kulis, na którym można zobaczyć uczestników i ekipę programu. Internauci snują domysły, że na filmiku widać właśnie, kto pojedzie na Fashion Week, ponieważ zostało ich już tylko siedmioro.

@_luke.the #topmodel #warszawa #foryou ♬ dźwięk oryginalny - Luke

Teraz znów sprytni fani show zaczęli się zastanawiać, czy influencerka Martyna Kaczmarek znana z promowania feminizmu i ciałopozytywności być może nie wzięła udziału w „Top Model”

Top Model: Jedna z uczestniczek popłakała się po zadaniu: „Nie czułam się komfortowo”. Teraz zabrała głos

Skąd te domysły? Po pierwsze w maju mówiła obserwatorom na Instagramie, że czeka na ważny telefon, potem oznajmiła, że idzie spełniać marzenie o zostaniu modelką. Z kolei pod koniec czerwca zrobiła sobie przerwę od social-mediów. Czy trzeba więcej dowodów? Bardzo prawdopodobne, że już jesienią zobaczymy Martynę Kaczmarek w telewizji!

Widzowie oburzeni metamorfozą Olgi z „Top Model”: „Dlaczego jej to ZROBILIŚCIE?”

 

Joanna Krupa, Michał Piróg, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA