Tristan dodał PIERWSZE zdjęcie z True i jej braciszkiem (Instagram)

khloeg-wecompresscom-R1 khloeg-wecompresscom-R1

Od narodzin córeczki Khloe Kardashian (33 l.) i Tristana Thompsona (27 l.) minęło już ponad dwa miesiące. Mała rośnie, a mama często pokazuje ją w swoich mediach społecznościowych.

Khloe z Tristanem na lunchu – czy ta zdrada nie była przypadkiem WYREŻYSEROWANA?

Przyszedł też czas na tatusia – Tristan w końcu pokazał pierwsze zdjęcie z True na kolanach. Nie jest sama – towarzyszy jej przyrodni brat, syn koszykarza Prince, z jego poprzedniego związku.

Tristan udostępnił też dwa zdjęcia, na których braciszek całuje siostrzyczkę.

Szok! Tristan dał kochance prezent, który WBIŁ szpilę Khloe!

Fajna z nich rodzinka?

❤️

Post udostępniony przez Tristan Thompson (@realtristan13)

Tristan dodał PIERWSZE zdjęcie z True i jej braciszkiem (Instagram)

   
19 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Tristan piękny ! Szkoda ,ze taki głupi. Dzieciaczki cudne !

Brzydzi mnie fakt jak ludzie maja dzieci z każdym innym

Synek uroczy,True o wiele mniej

Patologia.

Ale fajna malutka. Taki pulpecik. Slodka

Jak dla wszystkie małe dzieci są śliczne. Ta malutka jest słodka.

12,47 ładna? Masz wysoką wade wzroku?

True cała matka- niestety szpetna !

No tak kobieta kobiecie kobietą. Tak się czepiacie tych kobiet idiotki to co lepiej żeby nowocześnie abortowaly każde dziecko to nie będzie problemu. Nie rozumiem skoro dzieci mają kochające je rodziny to co za różnica kto był ojcem. Jak się w związku nie układa to lepiej szukać dalej a nie na chama trwać w jednym i unieszczesliwiac siebie i dzieci.

On ma 27 lat??? A ona tylko 33???

Karma wraca? Los wali nieszczęściem na oślep, w dobrych i złych po równo, skończcie z gusłami.

Dzieciak miał szczęście, że jego matka jest ladna. Geny to geny. W ogóle to zdjęcie gdzie każą mu całować tą małą jest takie smutne.

Powinien zostac przyjaciolmi z Wendzikowska, to by dopiero byla familia, jej dwoch ex, jego dwie ex, lacznie 4 dzieci i kazde ma innego ojca xD

ładny chłopiec

14.59ze kaczej sie czepiacie rozumiem ale wedzikowskiej? Nie wyszlo z 1 to zaczela z 2 a ze miala dziecko, no coz nie wyrzuci na smietnik. Z nowym facetem chce miec dziecko, jej decyzja. Najwyrazniej uwaza ze to dobry moment i obohe chca tego dziecka

gość23-06-18, 14:29 cytujPowinien zostac przyjaciolmi z Wendzikowska, to by dopiero byla familia, jej dwoch ex, jego dwie ex, lacznie 4 dzieci i kazde ma innego ojca xDA szefem ich klubu byłaby Kaczyńska 🙂

czarna brzydula kobyły kloły

Nie nie fajnie. Lubię Khloé i teraz wiadomo czemu wrzucił zdjecie małej – laska go rzuciła to teraz sie kaja przed nia.

Nie, nie fajna rodzinka, żal mi synka i jego matki, ale karma wraca.