II tura wyborów prezydenckich już 12 lipca. Według sondaży Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda mają równane szanse. Po I turze wyborów do kampanii dołączyła żona kandydata KO, Małgorzata Trzaskowska.

Jak mieszkają Trzaskowscy?

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy pokazali wnętrze swojego mieszkania – internauci są zachwyceni wystrojem

Żona Rafała Trzaskowskiego zadebiutowała na Instagramie, pojechała w trasę z mężem i podczas wieców zaczęła przemawiać ze sceny i spotykać się z kobietami. Wczoraj zaproponowała 200 zł dodatku do emerytury dla matek za każde dziecko.

Agata Duda czy Małgorzata Trzaskowska – jakie mają wykształcenie, ich małżeństwo. Mają dużo wspólnego?

Z kolei dzisiaj Trzaskowscy wypuścili krótki wywiad, który został nagrany w ich mieszkaniu na Kabatach. Małgorzata i Rafał odpowiedzieli na parę prywatnych pytań między innymi, kto wybrał mieszkanie, gdzie się poznali i kto jest złym policjantem w domu.

My. Od kuchni.

Gepostet von Rafał Trzaskowski am Montag, 6. Juli 2020

Małgorzata Trzaskowska na zdjęciu z siostrą BLIŹNIACZKĄ

My. Od kuchni.

Opublikowany przez Rafała Trzaskowskiego Poniedziałek, 6 lipca 2020
View this post on Instagram

Będę walczyła o prawa kobiet i będę rzeczniczką wprowadzenia rozwiązań, które zmienią ich sytuację na lepsze. Jednym z takich rozwiązań jest dodatek rekompensacyjny – za każde dziecko – do kobiecych emerytur. Dziś mój mąż, Rafał, podjął zobowiązanie tego dotyczące: 200 zł dodatku do emerytury za każde dziecko. Zgadzamy się w tym absolutnie. Wiadomo, że kobieta jest zawsze gotowa do poświęceń dla dobra innych. Często kosztem swojej kariery, wolności, swoich marzeń, a nawet swoich praw. Jest wiele wspaniałych, energicznych kobiet, które łączą macierzyństwo i pracę. To ogromny wysiłek. Ale są też kobiety, które poświęciły swoje kariery dla rodziny. I jedne i drugie zasługują na szacunek i godne życie. Dziś sytuacja wygląda tak, że kobiety pracujące jako matki, wychowujące dziecko, mają mniejszą emeryturę niż mężczyźni. Czas z tym skończyć, wychowanie dziecka to jest praca i trzeba to docenić. Także w wymiarze finansowym. #Trzaskowscy

A post shared by Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska) on

View this post on Instagram

Miałam dziś niezwykle ważne spotkanie w Stowarzyszeniu Amazonki Częstochowskie. Wiek zachorowań na raka piersi coraz bardziej się obniża. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i odpowiednia diagnostyka nowotworów. Odpowiednie programy prowadzone w dużych miastach, mniejszych miejscowościach i na wsiach – powszechnie dostępne – są kluczowe dla zmniejszenia liczby zachorowań i skutecznego leczenia. Niezbędna jest również opieka pooperacyjna, w tym rehabilitacja. Tak jak powiedziała pani Elżbieta Markowska, prezeska częstochowskich Amazonek – na raka choruje nie jedna osoba, ale całe rodziny. Drogie Amazonki – dziękuję za Waszą aktywność, waleczność, wszystkie programy przez Was prowadzone i codzienne wsparcie, jakie okazujecie kobietom. Jesteście wielkie! Fot. @meszams

A post shared by Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska) on