Rafał Trzaskowski (48 l.) jest jednym z kandydatów na prezydenta. Wygląda na to, że rosnące poparcie zachęca go do pokazania nieco prywatności, którą pokazuje na zdjęciach w mediach społecznościowych. Również jego żona Małgorzata (42 l.) postanowiła dać się bliżej poznać i założyła swoje pierwsze profile.

Żona Trzaskowskiego przyznała, że jest osobą wierzącą

Trzaskowscy pokazali zdjęcia ze ślubu

I trzeba przyznać, że Małgorzata Trzaskowska nieźle zadebiutowała w sieci. Choć dodała dopiero dwa zdjęcia, to jedno na pewno spodoba się wielu osobom, zwłaszcza tym, które planują głosować na jej męża. Zarówno Małgorzata, jak i Rafał Trzaskowscy podzielili się z internautami zdjęciami z ich ślubu. Para pobrała się 18 lat temu.

Kandydat na prezydenta wrzucił do sieci fotkę, na której nowożeńcy wychodzą z kościoła, natomiast Małgorzata Trzaskowska pokazała zdjęcie, na którym tańczy z mężem. Być może to ich pierwszy taniec?

  • Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej! Dziękuję za wszystko – napisał Rafał Trzaskowski.
  • 18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa! – podpisała fotkę Małgorzata.

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy – historia miłości

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy poznali się, kiedy Małgorzata miała 19 lat. W wywiadzie dla „Vogue” przyznała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Oglądałam zdjęcia mojego brata ze studiów i na jednym z nich zobaczyłam chłopaka, który mnie zaciekawił. Później przyjechałam do brata na zakończenie roku kolegium europejskiego na Natolinie. Zobaczyłam z daleka Rafała i w mojej głowie pojawiła się, zupełnie nie wiem skąd, myśl: „To będzie mój mąż”. Sama się wtedy śmiałam z tego dziwnego przeczucia – powiedziała w wywiadzie.

Wówczas byli w związku na odległość, bo ona mieszkała w Rybniku, a on w Warszawie. Kiedy Małgorzata ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie przeprowadziła się do Warszawy. W 2002 wzięła ślub z Rafałem. Para doczekała się dwójki dzieci – Aleksandry (16 l.) i Stanisława (11 l.).

ZOBACZ TEŻ:

Uroczy Trzaskowski i śliczny Duda jako… kobiety – internet oszalał na punkcie przerobionych zdjęć kandydatów na prezydenta

Jak po angielsku mówią Duda i Trzaskowski? Wróżbita Maciej jest BEZLITOSNY dla prezydenta

Andrzej Duda zdradza, jak żyje z Agatą Dudą w Pałacu Prezydenckim: „Żona robi zakupy w sklepie”

Rafał Trzaskowski z żoną

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy/fot. FORUM

Rafał Trzaskowski z żoną

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy/fot. FORUM