Brangelina znów myśli o adopcji. Według doniesień amerykańskich dziennikarzy Brad Pitt i Angelina Jolie znów chcą adoptować dziecko. Rzekomo wypełnili papiery dotyczące chłopca z Wietnamu.

Przeciek o adopcji miał wyjść z Biura ds. cudzoziemców i emigrantów, gdzie para wypełniała stosowne formularze. Następny syn ma pochodzić z sierocińca Tam Binh z miasta Ho Chi Minh. Brad i Angie byli tam w listopadzie. Jedno z sierot ujęło ich serce i ma dołączyć do ich rodziny.

Zresztą niedawno Jolie w jednym z wywiadów wspomniała, że chcieliby mieć dziesięcioro potomstwa i wychowywać je póki są jeszcze młodzi.

Ta decyzja jest dość zaskakująca biorąc pod uwagę kryzys w jakim znajduje się związek najgorętszej pary Hollywood. Nie tak dawno zdecydowali się na pomoc specjalisty, ponieważ nie wiedzieli czego od siebie oczekują, a teraz już planują kolejne dziecko.

Dodatkowo sama Angelina wygląda na przytłoczoną problemami. Jej znajomi martwią się o jej zdrowie. Ostatnio aktorka niknie w oczach. Przy wzroście 1,73 m waży mniej niż 50 kilo. Śmierć mamy i problemy osobiste wykańczają jej organizm. Teraz wyglada jak skóra i kości, a nie symbol seksu. Magazyn Star opublikował niedawno nawet porównanie jej sylwetki przed i po.