Tyre Banks (42 l.) podzieliła się na swoim Instagramie swoim nowo narodzonym dzieckiem. Co ciekawe, sama nie mogła zajść w ciąże, więc wykorzystała do tego in vitro. Konkurentka Naomi Campbell, po raz pierwszy pochwaliła się chłopczykiem o imieniu York Banks Asla, po tym jak kilka tygodni po tym jak urodził się dzięki matce surogatce.

Znana modelka od dłuższego czasu starała się o dziecko, wraz ze swoim partnerem Erikiem Asla. Niestety wszystkie badania jakie przeprowadziła, były negatywne, co skutkowało brakiem możliwości zajścia w ciąże. Mimo problemów w końcu jest szczęśliwą matką.

Na najnowszym zdjęciu ubrana w szarą bluzę dresową, przytula swojego chłopczyka.

W wywiadzie dla The People powiedziała:

Kiedy wpatruje się w piękne oczy mojego syna, myślę o tych wszystkich ludziach, którzy zmagają się z niepłodnością i modlę się o nich każdego dnia. Mam ogromną nadzieję i jest moim marzeniem, że wszyscy ci ludzie otrzymają ten niezwykły dar życia (…)

Dodała przy tym, że mały bobas ma jej palce i duże oczy, a po tacie usta i policzki.

Chcemy także podziękować aniołowi, który nosił za nas to dziecko. Modlimy się przy tym za tych wszystkich, którzy również starają się o dziecko. To wielki cud narodzin.

Czy mając podobny problem do Tyre, również zdecydowalibyście się na in vitro?

This is the Happiest Valentine's Day of my life. York, Daddy @erikasla and I send you so much love.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tyra Banks (@tyrabanks)

Tyra Banks pokazała swojego syna

Tyra Banks pokazała swojego syna

Tyra Banks pokazała swojego syna

Tyra Banks pokazała swojego syna