W piątkowym odcinku Tańca z Gwiazdami gwiazdy powrócą do lat 90. Wytapirowane fryzury, kolorowe ubrania, retro makijaże i niezapomniana muzyka. Z tej okazji postanowiliśmy razem z uczestnikami przenieść się 20 lat wstecz. Wtedy niektóre z gwiazd dopiero zaczynały karierę, a inne nosiły jeszcze pieluszki.

Z Tańca z gwiazdami odpadła dziś osoba, która TOTALNIE zakochała się w tańcu

Dla Krzysztofa Gojdźa koniec lat 90. jest równoznaczny z ukończeniem studiów na Akademii Medycznej. Nie miał wtedy czasu na imprezy i beztroskie życie. Tomasz Barański – podobnie jak znany chirurg – swój czas poświęcał głównie na samorozwój. Miło wspomina taneczne treningi pod okiem Roberta Kupisza. Jan Kliment w 1991 pierwszy raz pojawił się na parkiecie jako profesjonalny tancerz. Miał wtedy 17 lat.

Znakiem rozpoznawczym Beaty Tadli z czasów liceum była trwała ondulacja i grzywka na Alfa. Dziś dziennikarka twierdzi, że wyglądała jak pudel połączony ze Schwarzeneggerem. Rafał Maserak z dumą wspomina pierwsze lekcje tańca. Razem z partnerką taneczną, Kamilą Kajak, odnosił pierwsze sukcesy. Angelika Mucha urodziła się w 1998 roku, dlatego o wspomnieniach przypominają jej jedynie zdjęcia z wakacji.

Zobaczcie PIERWSZY film LittleMooonster96 na Youtube (VIDEO)

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Uczestnicy dorośli, a ze studentów i początkujących tancerzy stali się gwiazdami i profesjonalistami. Zobaczcie, jak wyglądali w latach 90. Zgadlibyście, że to oni?