Fani Avici’ego byli zdruzgotani, gdy szwedzki DJ odebrał sobie życie 20 kwietnia 2018 roku, mając niespełna 29 lat. Jego ostatnie wpisy do pamiętnika napisane przed jego samobójstwem zostaną opublikowane  w biografii autorstwa Månsa Mosessona „Tim – oficjalna biografia Avicii”.

Przyjaciel Avicii zdradził SZOKUJĄCĄ informację!

Ostatnie słowa Aviciego

Książka zostanie wydana 18 stycznia i szczegółowo opisze problemy ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniami autora wielkich hitów takich jak: „The Nights”, „Wake me up”, czy „Hey brother”.

Avicii, którego nazwisko brzmiało Tim Bergling, zmarł w Maskacie w Omanie, gdy miał 28 lat. Do popełnienia samobójstwa użył szklanej butelki.

Co stało się tamtej nocy?

Autor książki przeprowadził rozmowy z rodzicami, Anki i Klasem Berglingami, a także rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami o jego życiu i karierze.

Avicii popełnił samobójstwo?

W książce będzie można przeczytać o jego przymusowych odwykach i pobytach w szpitalu z powodu nadużywania narkotyków i alkoholu.

Trudno mi było zaakceptować, że nigdy więcej się nie napiję, chociaż zdecydowanie zalecali mi wszyscy lekarze, aby odczekać co najmniej rok przed wypiciem chociażby jednego piwa […] Oczywiście nie słuchałem większości lekarzy, słuchałem pary, która powiedziała, że ​​jeśli będę ostrożny, wszystko będzie w porządku. Byłem ignorantem i naiwnym – napisał w swoim pamiętniku.

DJ Avicii zostawił po sobie MAJĄTEK. Wiemy, kto go odziedziczy

Jego ostatni wpis w prywatnym pamiętniku brzmiał:

Zrzucenie duszy, to ostatnie świadectwo, zanim zacznie się na nowo!

Jeśli zmagasz się z myślami samobójczymi lub przeżywasz kryzys zdrowia psychicznego koniecznie porozmawiaj z bliskimi, lub specjalistą. Zadzwoń na bezpłatną linię i pozwól sobie pomóc.

Fot. Forum

Fot. Forum