Pamiętacie awanturę, jaka wybuchła w sieci, gdy ukazały się zdjęcia 4-letniej Harper Seven ze smoczkiem w buzi? Krytyka nie miała końca. Świadome mamy wylały do internetu całą litanię uwag na temat wychowywania dzieci do lat czterech. Zirytowany David Beckham wystosował wtedy oficjalny komentarz, w którym ostro potępił internautów wchodzących z butami do świata, którego kompletnie nie znają. Napisał o chorobie Harper i potrzebie pocieszenia, zauważył, że byłoby dobrze, gdyby ludzie pilnowali własnych dzieci, a nie zajmowali się krytyką cudzych.

Zobacz: 4-letnia Harper Beckham ze smoczkiem wywołała burzę

Teraz David ma kolejny powód do irytacji. Od kilku dni internauci dyskutują bowiem zawzięcie o zdjęciu, które w dniu urodzin Harper wrzuciła na swój profil instagramowy Victoria Beckham.

Fotka przedstawia mamę i córkę całujące się w usta.

Wszystkiego dobrego z okazji urodzin, córeczko – napisała mama. – Wszyscy bardzo cię kochamy. Buziaczki od mamusi – dodała.

Niewinne na pozór zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Obok życzeń urodzinowych i słów zachwytu pojawiły się i takie uwagi:

Harper nie jest już małym dzieckiem, ma 5 lat, Victoria prawdopodobnie zamarła na dobre 6 sekund, by zrobić to zdjęcie. (…) Usta są strefą erogenną. Przy pocałunku trwającym ponad 2 sekundy wytwarzane są substancje powiązane z doznaniami seksualnymi, takie jak serotonina i oxytocyna – przekonuje internautka. Dodaje, że choć nie wierzy, by Victoria była pedofilem, poszła o krok za daleko.

Czytaj też: Nie uwierzysz, kim chce zostać Brooklyn Beckham! Co na to Victoria i David?

To prawdopodobnie dlatego, że jej dzieci nie wyrosły z takich przyzwyczajeń, dlatego ona wciąż to robi. Ale jeśli nie da się dzieciom szansy na wyrośnięcie z tego i nie uświadomi się ich, że to zachowanie właściwe parom, a potem nie nauczy, że w porządku jest wyłącznie całowanie w policzek czy czoło, co się stanie, gdy dzieci pójdą do szkoły i zaczną się uczyć na temat dobrego i złego dotyku? Poczują się zagubione – pisze internautka.

Na koniec akcentuje:

Usta są strefą erogenną, ludzie! Zrozumcie to!

Takich komentarzy pojawiło się na Instagramie Victorii znacznie więcej. Wiele osób zarzuciło projektantce, że – nawet jeśli nie miała złych zamiarów – zachowała się niestosownie.

Zobacz: Pijana Victoria Beckham obsikała sobie spodnie?! [VIDEO]

Ale cała afera ma też drugą stronę. W sieci pojawiły się zdjęcia mam całujących swoje dzieci i wyrażających wsparcie dla Victorii Beckham. Sporo osób uznało, że afera jest „dęta”, a osoby, które w pocałunku mamy i córki doszukują się drugiego dna, mają problem, ale ze sobą.

A co Wy sądzicie o takim okazywaniu sobie czułości i miłości przez rodziców i dzieci?

Happy Birthday baby girl 🙏🏻💕 We all love you so much 💜💜💜 X @davidbeckham @brooklynbeckham kisses from mummy X

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria Beckham (@victoriabeckham)

David Beckham z okazji 5. urodzin córki wrzucił na Instagram takie oto zdjęcie


Victoria Beckham pokazała córkę w sytuacji, która wywołała prawdziwą burzę

Victoria Beckham pokazała córkę w sytuacji, która wywołała prawdziwą burzę

Victoria Beckham pokazała córkę w sytuacji, która wywołała prawdziwą burzę

Victoria Beckham pokazała córkę w sytuacji, która wywołała prawdziwą burzę

Victoria Beckham pokazała córkę w sytuacji, która wywołała prawdziwą burzę