Nie jest tajemnicą, że jedną z największych porażek Melanii Trump był brak zaproszenia do udziału w sesji zdjęciowej, w której mogłaby zaprezentować się jako prezydentowa. Była modelka miała wpaść w szał, gdy dowiedziała się, że wrześniowe wydanie kultowego magazynu będzie zdobiła sesja Beyonce. Wszystko wskazuje na to, że żona kontrowersyjnego prezydenta będzie musiała zmierzyć się z kolejnym upokorzeniem.

Melania Trump ZAZDROŚCI Beyonce. Kolejne KOMPROMITUJĄCE nagranie

Melania Trump – Vogue

Melania pojawiła się na okładce pisma raz – jako panna młoda tuż po ślubie z Donaldem Trumpem. Legendarna naczelna magazynu, Anna Wintour, nie kryła się z niechęcią do prezydenta i jego żony. Miała nawet powiedzieć, że w jej gazecie jest wyłącznie miejsce dla kobiet, które coś sobą reprezentują.

Ceremonia zaprzysiężenia 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych przyciągnęła uwagę mediów z całego świata. O ile dziennikarze newsowi analizują przemowy i gesty nowego mieszkańca Białego Domu, to modowe redakcje skupiły się na analizowaniu strojów, w których pojawiły się zaproszone panie.

Inauguracja Joe Bidena: Lady Gaga jak księżniczka i zmarszczki J.Lo (ZDJĘCIA)

Najwięcej uwagi przyciągnęła Lady Gaga, która postawiła na wielką suknię w kolorach amerykańskiej flagi, która wyszła pod igły Daniela Rosenberry’ego, dyrektora kreatywnego marki Schiaparelli. Amerykański Vogue postanowił wyróżnić Michelle Obamę, której poświęcił osobny artykuł na swojej stronie internetowej.

Przez osiem lat, które spędziła jako pierwsza dama, Michelle Obama nieprzerwanie wspierała amerykańską modę. Obama wykorzystała swoją pozycję w oczach opinii publicznej, aby zaprezentować to, co najlepsze w rodzimych talentach i regularnie podnosiła profile wschodzących marek dzięki strojom, które wybrała i stylistka Meredith Koop – możemy przeczytać na stronie Vouge’a. Odkąd wróciła do życia jako osoba prywatna, nadal starannie się ubiera. Na dzisiejszą inaugurację wybrała stylizację jednego ze swoich ulubionych młodych projektantów, Sergio Hudsona.

Redakcja magazynu zachwyciła się prostotą i elegancją stylizacji Michelle Obamy. Z kolei jedyny artykuł, który poświęcono Trumpom nosił tytuł  „W końcu wraca światło do amerykańskiej polityki”.

Donald Trump OPUŚCIŁ Biały Dom. Melania Trump w garsonce i koku (ZDJĘCIA)

Myślicie, że Melanii również podobała się kreacja jej poprzedniczki?

Michelle Obama w śliwkowej stylizacji

Michelle i Barack Obama na inauguracji prezydenta Bidena, fot. Win Mcnamee / Zuma Press / Forum

Michelle Obama w śliwkowej stylizacji, fot. Forum

Michelle Obama w śliwkowej stylizacji, fot. Forum

Donald Trump OPUŚCIŁ Biały Dom. Melania Trump w garsonce i koku

Donald Trump OPUŚCIŁ Biały Dom. Melania Trump w garsonce i koku