Pomimo tego, że świat medialny, nie powinien być obcy dla Melanii Trump, to finiszująca kampania prezydencka w Stanach Zjednoczonych jest bezlitosna dla byłej modelki i obecnej żony kontrowersyjnego przywódcy. W sieci pojawiło się kolejne nagranie przestawiające Melanię Trump w negatywnym świetle.

Urocza Melania Trump: „kogo ku*wa obchodzi Boże Narodzenie?”

Melania Trump  – Vogue

Jako modelka Melania Trump pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania Vogue’a przy okazji ślubu z Donaldem Trumpem. Gdy ten objął najważniejszy urząd w Stanach, naczelna magazynu ogłosiła, że nie ma w nim już miejsca dla Melanii, ponieważ Vogue promuje kobiety, które „coś osiągnęły”. Tak, ten sam  „Vogue”, który pokazał Kim Kardashian.

 

O okładce wrześniowego – czyli najważniejszego – wydania magazynu Melania miała rozmawiać z przyjaciółką – tą samą, która udostępniła mediom wcześniejsze fragmenty rozmów z pierwszą damą, której język jest zdecydowanie mniej elegancki niż drogie stylizacji, w których olśniewa na przyjęciach.

Donald Trump ma koronawirusa. Zakażona także jego żona Melania

Pierwsza dama powiedziała wprost.\

Mam w dupie Vogue’a. Dała wszystko Beyonce, zatrudniła czarnego (ang. black) fotografa i to będzie pierwszy czarnoskóry robiący okładkę wrześniowego wydania – powiedziała w rozmowie Melania.

Stephanie Winston Wolkoff – była przyjaciółka prezydentowej – nagrała łącznie 6 rozmów telefonicznych. Wydała również książkę opisującą jej relację z byłą modelką.

Barron Trump MIAŁ KRONAWIRUSA. Melania potwierdziła wynik

Trudno się dziwić rozgoryczeniu Melanii – jej poprzedniczka Michelle Obama pojawiła się na okładce magazynu 3 razy podczas prezydentury męża.

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump i Melania Trump fot. Reuters / Forum

Melania Trump przemawia z Ogrodu Różanego

Melania Trump przemawia z Ogrodu Różanego fot. Reuters / Forum

Melania Trump w zielonej sukience

Melania Trump, fot. CARLOS BARRIA / Reuters / Forum

Sonda

poll-violet

Której lepiej w żółtej kreacji?

1
Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek

42-letnia prowadząca "Projekt Lady" pojawiła się w finałowym odcinku w kanarkowej kreacji z trenem. Choć sukienkę trudno nazwać elegancką, to z pewnością była niezwykle efektowna. Żółty kolor podkreślał opaleniznę prezenterki i sprawiał, że nie można było obok niej przejść obojętnie.

2
Melania Trump

Melania Trump

W podobnej stylistyce utrzymana była peleryna wówczas 49-letniej Melanii Trump, którą wybrała na spotkanie z królową Elżbietą II podczas szczytu NATO w 2019 roku. Żółty płaszcz Valentino zwracał uwagę efektownymi rękawami, które szczególnie upodobała sobie pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Melania Trump postawiła na barwy dopełniające i do żółtego okrycia dobrała fioletowe szpilki Louboutin i top w tym samym kolorze, który wystawał spod efektownego płaszcza.