Za nami 8. odcinek Azja Express. W dzisiejszym odcinku do wygrania był zarówno amulet, ale także któraś z par musiała pożegnać się z programem.

Zobacz też: Renata Kaczoruk pokazała PRAWDZIWĄ twarz w Azja Express?!

Niestety poprzez pewien nieprzewidziany wypadek na planie, pewni faworyci musieli pożegnać się z programem. O tym, którzy celebryci pożegnali się z produkcją, dowiecie się już na końcu tego tekstu.

8. odcinek Azja Express relacja online

Rozgrywka zaczyna się od zadania, które sprawiło w zakłopotanie uczestników.

Musieli wykazać się sprytem i perswazją, ponieważ m.in. miel poleżeć na hamakach u miejscowych przez 10 minut, obsłużyć klientów w restauracji oraz… zamienić się spodniami z mieszkańcami wioski!

Podczas gdy Renata Kaczoruk i Weronika Budziło odpoczywają, ponieważ w zeszłym epizodzie wygrały immunitet, reszta par nie ukrywała swojego kryzysu.

Najbardziej odczuwał to Michał Żurawski, który wyraził to w kilku dosadnych słowach. Mimo to zarówno jemu, jak i Ludwikowi Borowskiemu udało się zaliczyć zadanie w pierwszej kolejności.

Zobacz też: Renata Kaczoruk ofiarą wielkiego hejtu po ostatnim odcinku Azja Express!

Ogromnym problemem okazało się złapanie stopa. Żurawski ponownie nie ukrywał złości na mieszkańców, którzy lekceważyli jego prośby o zatrzymanie samochodu.

Ludwik Borkowski o swojej laotańskiej fryzurze 😂😂😂 #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #ludwikborkowski #michalzurawski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn)

Kolejnym zadaniem była jazda ciągnikiem, a potem przedostanie się do kolejnego punktu docelowego. Okazało się, że szczęście uśmiechnęło się do Agnieszki Włodarczyk i Marii Konarowskiej, ponieważ zatrzymał im się kierowca, który mówił w naszym języku!

W zamian za to dają Laotańczykowi koszulkę z napisem „Polska”.

Na końcu biegu doszło do niespotykanej sytuacji, ponieważ trzy pary dojechały na miejsce w tym samym czasie! Niestety najwolniej biegła Hanna Lis, która ma problemy z układem krążenia.

Wyścig wygrali Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, którym o mały włos udało się wyprzedzić resztę uczestników.

Zobacz też: Skandal w Azja Express! Ulubieńcy widzów odpadli przez Renatę Kaczoruk?

Houston, mamy problem! 😂😉😅 #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #izabellamiko #leszekstanek

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn)

Tymczasem Iza Miko i Leszek Stanek oraz Ludwik z Michałem otrzymują informację o zakończeniu wyścigu.

Hania i Łukasz Jemioł cieszą się z „luksusów” w domu, w którym nocowali. Z tego względu zaprosili Agnieszkę oraz Marysię, dla których warunki mieszkania były szokujące.

Za namową aktorki i jej przyjaciółki, celebryci zdecydowali się na zmianę zakwaterowania. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ udało im się znaleźć nocleg w prawdziwym pałacu!

Niestety, nocleg bardzo źle wpłynął na Jemioła, ponieważ działająca klimatyzacja bardzo osłabiła jego organizm.

Zobacz też: Radosław Majdan szczerze o Azja Express

Pascal i Pawłem również nie mogli narzekać na nocleg:

Tymczasem Renata i Weronika nocują u rybaka. Mężczyzna uczy ich jak przyrządzać tradycyjne filety rybne. Warto zaznaczyć, że wiedza bardzo przyda im się w przyszłym zadaniu.

Niestety przy oprawianiu ryb, Renulka skaleczyła się w palec.

Swoją drogą, coś czujemy, że „montaż” zdecydowanie poprawił wizerunek celebrytki w ostatnich odcinkach. Internauci sugerują, że partnerka Kuby Wojewódzkiego przedstawiana jest w o wiele lepszym świetle, niż dotychczas.

Zobacz też: Renata Kaczoruk ostro ZAATAKOWAŁA Małgorzatę Rozenek!

My dZiś Na Chillu👻👻👍🏻👍🏻😋😋 #immunitecik #azjaExpress #zapraszamy #juzzaChwileczkeJuzzamomencik 💪🏻💪🏻

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka)

W następnym zadaniu pary starają się o wygranie amuletu. Do wygrania jest aż 10 tysięcy złotych. Do boju stają zwycięzcy poprzedniej konkurencji Pascal i Paweł oraz Renia z Weroniką.

Aby wygrać, muszą poprawnie przygotować 10 filetów rybnych według tradycyjnego sposobu. Po kilku problemach zadanie wygrywają kucharze, choć trzeba przyznać, że nie było łatwo.

Następna konkurencja zadecydowała, kto został w programie. Niestety uczestnicy nie spodziewali się takich komplikacji.

Zobacz też: Renata Kaczoruk OSTRO o twórcach Azja Express: Byłam narzędziem!

Wszystko dlatego, że zadaniem było przygotowanie lokalnej „whisky” i rozdać ją mieszkańcom.

Pascal i Paweł, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce docelowe, mieli także wybrać, który z konkurentów będzie musiał wykonać jedną, lub 15 butelek trunku.

Szczęście ponownie uśmiechnęło się do Agnieszki i Marysi, które otrzymały za zadanie wykonanie jednej butelki.

Tymczasem Żurawski wyznał, że od trzech lat nie próbuje alkoholu i trzyma się z dala od napojów wyskokowych.

Uśmiechy na niepogodę ☀😘 praca i przyjemności z @hanna_lis & @smassh_ #friends #pozytywnaenergia #work #meeting @halakoszyki ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika lukaszjemiol (@lukaszjemiol)

Niestety Hania i Łukasz musieli przygotować aż 15 butelek. Celebryci nie dowierzali własnym oczom. Od razu sugerują, że przygoda w programie jest dla nich zakończona.

Nie ukrywają przy tym żalu do Pascala i Pawła, którzy byli zmuszeni wybrać kogoś do wykonania konkurencji.

Tymczasem pierwszymi na mecie są kucharze, a za nimi Agnieszka z Marysią. Mężczyźni nie ukrywają radości z wygrania konkurencji.

Zobacz też: Czy montaż w końcu działa na korzyść Renaty Kaczoruk?

Niestety dopiero na końcu rozgrywki Brodnicki z kolegą dowiadują się, że projektant ma wysoką gorączkę i jest osłabiony.

People think I make my life hard…"why did you move to NYC by yourself when you were 15?", "why did you dance with an injured back?", "why are you vegan?", "why are you so old fashioned when it comes to relationships?", "why don't you party and drink?", "why did you do that show in Asia and sleep on the floor with roaches?"..:-).. The road less travelled is crowded only with fascinating people and gifts you with treasures only reserved for the patient and brave ones! Meet me there?…. nowy odcinek @azjaexpresstvn o 21:30… w przerwach bede na FB live zeby odpowiedziec na Wasze pytania:-) 💕💕💕 #Azja #przygodazycia #tripofalifetime #laos #be brave #liveyourlifetothefullest #behappynow #consciousliving #vegan

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Izabella Miko (@izabellamiko)

Kto odpadł z 8. odcinka Azja Express?

W międzyczasie prezenterka i Jemioł nie mogą wykonać zadania. Na dodatek projektant ma bardzo wysoką gorączkę i Hania musiała wzywać lekarza!

Na miejscu docelowym Agnieszka Woźniak-Starak, że para musiała… zrezygnować z programu!

Łukasz musiał zostać zabrany do szpitala, ponieważ podejrzewano u niego malarię.

Hanna wyznała jednak, że:

Doceniamy każdą chwilę spędzoną w programie.

Na koniec programu prezenterka mogła podzielić wygrane amulety – najwięcej trafiło do Leszka i Izy, którzy otrzymali 10 tysięcy złotych. Oprócz nich otrzymały je Renata z Weroniką oraz Agnieszka z Marysią.

Zobacz też: Azja Express: Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk!

Co sądzicie o tym odcinku? Będziecie tęsknić za Hanką i Jemiołem?