Pierwszą rzeczą, jaką robi większość z nas po zakupieniu nowego smartfona, jest zaopatrzenie się w solidne etui. I nic dziwnego! A gdyby tak, zamiast być zdanym na to, czym dysponuje sklep z akcesoriami GSM, zaprojektować własne etui? To rozwiązanie coraz bardziej zyskuje na popularności. Swoimi upiększonymi telefonami chwali się na Instagramie coraz więcej osób. Jak pójść w ich ślady? To nic trudnego!

Jak zabrać się za zaprojektowanie własnego etui?

Prace związane z zaprojektowaniem własnego etui nie muszą być czasochłonne. Jeżeli chcesz skorzystać z tej propozycji, wystarczy wejść na stronę internetową https://www.etuo.pl/etui-z-nadrukiem. Cała procedura nie jest skomplikowana, zamyka się w kilku poniższych krokach:

  • wybranie własnego modelu telefonu komórkowego i rodzaju etui,
  • zaprojektowanie etui – wybranie zdjęcia oraz tekstu,
  • sfinalizowanie zamówienia i czekanie na odbiór przesyłki.

Jak widać, cały proces jest banalnie prosty. Nareszcie możesz cieszyć się etui z motywem, który naprawdę Ci się podoba! Jednocześnie telefon zostanie prawidłowo zabezpieczony. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli m.in. etui na Motorola One Vision, jeśli posiadasz właśnie taki telefon. Do wyboru są również inne rodzaje etui, np. książkowe lub silikonowe. Cena takiej usługi jest bardzo zachęcająca, więc posiadacze smartfonów chętnie z niej korzystają.

Dlaczego warto postawić na samodzielne zaprojektowanie etui?

Samodzielne zaprojektowanie etui ma wiele zalet, ponieważ mamy pewność, iż etui będzie ozdobione dokładnie tak jak tego pragniemy. Jeżeli gotowe modele nam się zwyczajnie nie podobają, zdecydowanie lepszym pomysłem jest samodzielna praca nad takim etui, która na pewno nie pochłonie zbyt dużo czasu. Ogromnie pomocny jest prosty w obsłudze kreator, do którego można dodać wiele różnych zdjęć. Nie ma żadnych ograniczeń, a więc użytkownicy decydują się na takie zdjęcia, jakie tylko chcą. Tym samym nadruki będą dopasowane do konkretnych wymagań. Na stronie Etuo.pl można wybrać różnorodne napisy, wybrać czcionkę czy format.

Dużą popularnością cieszą się etui na Samsung S9. Zainteresowani nie muszą decydować się na gotowe produkty, lecz wziąć sprawy w swoje ręce i skorzystać z funkcji „zaprojektuj własne etui”. W kreatorze można wybrać też wiele ciekawych nadruków, które będą odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne temperatury. Ponadto nie straszne będą im też plamy i zabrudzenia. Na pokrowcach można z powodzeniem umieścić zdjęcie własnego zwierzaka, swoją własną fotografię lub też zdjęcie kogoś bliskiego.

Etui z własnym nadrukiem – praktyczne i stylowe rozwiązanie

Stworzenie spersonalizowanego etui zajmuje zaledwie kilka minut, a praca w kreatorze jest bardzo przyjemna i intuicyjna. Funkcja zaprojektowania własnego etui pozwala na stworzenie indywidualnego projektu, jeżeli nie chcemy kompromistów w wyrażaniu siebie! Samodzielnie projektowane etui posiada wszystkie niezbędne wycięcia: na złącze słuchawkowe, aparat i głośnik, wystarczy jedynie wybrać model na odpowiedni telefon.

 

Materiał partnera