Patrycja Tuchlińska wiedzie sobie życie jak z bajki u boku 76-letniego miliardera Józefa Wojciechowskiego. Para mieszka w ogromnej willi z basenem, kortami tenisowymi i ptaszarnią nad Jeziorem Zegrzynskim.

Majdanowie bawią się na „białym przyjęciu” u Patrycji Tuchlińskiej i jej milionera (ZDJĘCIA)

Wakacje Patrycji Tuchlińskiej

Tak wyglądały tegoroczne wakacje Patrycji Tuchlińskiej. Najpierw 5 rocznica związku z miliarderem w jednym z ekskluzywnych miejsc we Francji, czyli Nicei. Wypoczywali w luksusowym kurorcie „Grand-Hotel du Cap-Ferrat, A Four Seasons Hotel”.

Na początku sierpnia para wyprawiła synkowi Augustowi 2 urodziny. Motywem przewodnim była biel, wszyscy goście byli ubrani w tym kolorze, nawet Małgorzata Rozenek-Majdan, która także została zaproszona. Na nagraniach widzimy, że goście tańczyli na parkiecie do samego rana.

Patrycja Tuchlińska coraz śmielej pokazuje swoje życie na Instagramie. Tak wygląda jej kuchnia!

 

Tuż po tym, Patrycja razem z dzieckiem i przyjaciółkami wybrała się w długą podróż. Jednak ich kierunek jest dość zadziwiający! Zamiast wykupić wakacje na drugim końcu świata, Tuchlińska razem z przyjaciółkami wybrały się najpierw do hotelu Czarny Potok w Krynicy Zdrój, a następnie do stolicy Rumunii, Bukaresztu.

28-latka chętnie relacjonowała urlop z przyjaciółkami na Instagramie. Po powrocie do domu udostępniła rolkę z fragmentami krótkich nagrać z wakacji z Bukareszcie.

Dziękuję Rumunie. Dziękuję Bukareszt. To był wspaniały wyjazd – napisała.

Willa Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego zachwyca! Zobaczcie, jak została udekorowana na święta