Nieznana wcześniej Patrycja Tuchlińska zaczęła wzbudzać zainteresowanie mediów, kiedy w 2018 roku pojawiła się u boku miliardera, Józefa Wojciechowskiego – szefa holdingu budowlanego JW Construction.

76-letni milioner szybko zakochał się w młodszej o 50 lat studentce i choć ich związek wzbudzał duże kontrowersje ze względu na tak ogromną, dzielącą ich różnicę wieku, dziś para wciąż jest razem, a w 2021 roku Patrycja urodziła Józefowi synka. Dziś życie Patrycji opływa w luksusy, a kobieta chętnie dzieli się jego fragmentami w mediach społecznościowych.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wzięli DRUGI ŚLUB w dżungli! Małgorzata Rozenek wszystko zrelacjonowała (DUŻO ZDJĘĆ)

Patrycja Tuchlińska zorganizowała „białą” imprezę. Pojawili się Majdanowie

W sobotę Patrycja i Józef postanowili zorganizować ekskluzywne przyjęcie. Nie zabrakło wykwintnego jedzenia i trunków oraz dress code’u, zgodnie z którym wszyscy goście mieli być ubrani na biało. Okazuje się, że wśród zaproszonych „elit” byli między innymi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy nie omieszkali zrelacjonować swojego udziału w imprezie na Instagramie.

Jakie życie wiodła Patrycja Tuchlińska przed związkiem z miliarderem? Podróże, studia, przyjaciele…

Choć wszystkie oczy tego wieczoru były zwrócone na Patrycję, która wystąpiła w obcisłej sukni i ogromnym naszyjniku z szafirem, również Majdanowie nie pozostawali w tyle i postawili na klasyczną elegancję.

W trakcie imprezy synek Patrycji świętował 2. urodziny, a wieczór umilały artystyczne występy i serwowana przez DJ-a muzyka.

Niezła impreza?

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: patrycja.tuchlinska

IG: patrycja.tuchlinska

IG: patrycja.tuchlinska

IG: patrycja.tuchlinska

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski świętują pierwszy roczek syna! (ZDJĘCIA)

pasekkozak