Dua Lipa (27 l.) cieszy się romantyczną wycieczką ze swoich chłopakiem Romainem Gavrasem, który jest synem grecko-francuskiego filmowca Costy-Gavrasa. Gwiazda uciekła na urlop po ujawnieniu, że producent muzyczny Bosko Kante podjął przeciwko niej kroki prawne.

 

Pozew został złożony w Los Angeles w poniedziałek, a Bosko Kante uważa, że ​​jest uprawniony do ponad 20 milionów dolarów zysku z sukcesu piosenki „Levitating”, w którym Dua Lipa użyła jego muzyki. Jednak nie widać, by ją to bardzo dotknęło.

Dua Lipa podnosi temperaturę swoimi wakacyjnymi stylizacjami, którymi można się inspirować! Proste bikini, przeźroczysta sukienka plażowa, długości maxi, a może modne koronki?

Dua Lipa inspiruje wakacyjny styl

Piosenkarka opublikowała galerie zdjęć na Instagramie, na których pozuje w serii efektownych zestawów. Na jednym ujęciu widać kosowsko-albańską artystkę, która chwali się niesamowitą figurą w prześwitującej czarnej sukience z rozkloszowaniem, którą założyła na skąpe czarne bikini pokryte haftowanymi kwiatami.

Dua Lipa na okładce Vogue’a – wygląda jak Małgorzata Kożuchowska

Na innym widać ją w koronkowym zestawie z krótkim topem, a na kolejnym w stylu lat 90. – biała spódniczka mini i oversize’owa bluza z nadrukiem. A może tego lata postawisz na jedwabną apaszkę we włosach lub wielki kosz?