Magazyn Time opublikował coroczną listę 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Każda z osób na liście ma specjalnie napisany hołd. Dua Lipa, która trafiła w tym roku na listę, miała zaszczyt, by jej „hołd” został napisany przez samą Patti Smith. Coroczna gala TIME100 odbędzie się już 25. kwietnia. Dupa Lipa ma podobno pojawić się na wielkiej imprezie, bo już przyleciała do Stanów.

Szczęśliwa Dua Lipa całuje się z nowym ukochanym na ulicy

Dua Lipa (28 l.) wyglądała bardzo zwyczajnie i wręcz nie do poznania, gdy w poniedziałek została sfotografowana ze swoim ojcem Dukagjinem (55 l.) na lotnisku JFK w Nowym Jorku. Piosenkarka przybyła do Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie specjalnie na galę.

Dua Lipa 4697C206-6FD2-4ADC-A2A9-15A2F354BF3A

Dua Lipa w komplecie od GAP x Palace

Dua Lipa w podróży stawia na wygodę, ale i najnowsze trendy. Dua Lipa miała na sobie zieloną bluzę z kapturem GAP x Palace, pikowaną kurtkę i wygodne niebiesko-czerwone spodnie dresowe – też z kolekcji GAP x Palace (Ta niestety nie będzie dostępna w Polsce, ale można ją znaleźć w internecie). A także sneakersy Pumy.

Dua Lipa i gwiazdor „Fantastycznych Zwierząt” zakochani

Kolekcja, którą Dua Lipa miała na sobie pochodzi ze współpracy Gap i Palace. Limitowana linia obejmuje anoraki retro, krzykliwe koszulki w stylu rugby i jedną bluzy z kultowym logo. Czyżby gwiazda sprawiła, że na amerykańską markę znów będzie wielki boom?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Dua Lipa