Iwona Węgrowska i Ilona Felicjańska zrobią wszystko aby słuch o nich nie zaginął. A że obie nie wstydzą się mówić zarówno o seksie jak i swoim życiu intymnym, na kanale Viva Polska, w programie Ostre gadki Iwona i Ilona opowiedziały o swoich pierwszych zbliżeniach.

Co ciekawe zarówno chłopak jednej jak i drugiej był w szoku.

Dlaczego?

Facet Felicjańskiej przeżył szok i wielkie rozczarowanie bo myślał, że ta nie była dziewicą, a chłopak Węgrowskiej, że w ogóle doszło do inicjacji seksualnej.

Tak swój pierwszy raz opisała była Miss Polonia:

– Usłyszałam po pierwszym oddaniu się temu najważniejszemu mężczyźnie, że jest mu przykro, że nie powiedziałam mu, że nie jestem dziewicą. I to był taki szok, bo ja byłam. I wtedy zaczęłam interesować się jak to z tym dziewictwem jest i dowiedziałam się, że ta fizjonomia powoduje, że ta błona dziewicza u każdego jest inna.

Nieco więcej szczegółów zdradziła piosenkarka, która przypomnijmy, już jutro bierze ślub w Las Vegas (więcej tutaj: Iwona Węgrowska bierze ślub w Las Vegas!).

– Pamiętam swój pierwszy raz. Było to na chacie w domu u kumpli i to było po bardzo długim czasie. Pamiętam to jakby to było dzisiaj. Podeszliśmy do tego… mam mówić? Uciekłam. Po 2h. Mimo że robił wszystko by było super, fajnie, ale sam był w szoku, ja też, więc uciekłam. Powiedziałam mu że idę się przewietrzyć i uciekłam.

Szkoda, że żadna z nich nie pochwaliła się w jakim wieku odbył się ich pierwszy raz. To z pewnością byłoby o wiele ciekawsze. Jak myślcie, ile dziewczyny mogły mieć wówczas lat?

Węgrowska i Felicjańska opowiadają jak straciły dziewictwo