Ostatnio Weronika Rosati pojawiła się na premierze filmu „Twórca”. Kolejka dziennikarzy ustawiła się do aktorki, aby zapytać o ostatnie afery m.in. o wypadek sprzed 10 lat z Piotrem Adamczykiem, a także ostatnią wizytę Tedego u Wojewódzkiego.

Weronika Rosati wraca do wypadku sprzed lat. Zwróciła się do Piotra Adamczyka

Weronika Rosati komentuje wywiad Tedego u Wojewódzkiego

Jacek Graniecki w 35. sezonu talk-show Kuby Wojewódzkiego skomentował swój bardzo krótki, ale jakże głośny romans z Weroniką Rosati. Raper od lat wbija szpile aktorce i tak też tym razem nie było inaczej. 

Dziennikarz zasugerował Granieckiemu, że jest „jednym z jej młodszych partnerów”. Tede odpowiedział bez zastanowienia: Jestem najmłodszym!”. 

Idąc dalej tą drogą, to jestem szwagrem z Valem Kilmerem. Chciałem tylko dodać, że z Weroniką Rosati byłem tylko miesiąc, a to się za mną ciągnie… Chociaż są inne dziewczyny, które mogą sprawić, że moglibyśmy mieć relacje jak ja z Valem Kilmerem – zadrwił Tede. 

Tego nikt się nie spodziewał! Tede u Kuby Wojewódzkiego (WIDEO)

Teraz Weronika Rosati zabrała głos po słowach Tedego. Brutalnie stwierdziła w rozmowie z „Pudelkiem”, że nie uznaje go za byłego chłopaka: „Ja słyszałam ten wywiad, ale nie wiem, czemu nazywasz go moim byłym partnerem, skoro to wychodzi tylko i wyłącznie z jego ust. Nie chcę wchodzić w jego temat” – tłumaczy.

Uważam, że to jest, jak widać, od kilkunastu lat, jedyna jego forma promocji w mediach. Nie ma co o tym mówić. Chciałabym, żeby przestano mi go przypisywać jako byłego partnera – podkreśla. 

Tede po latach znów wbija szpilę Weronice Rosati

Na koniec zagroziła pozwem:

To, co powiedziałam, wystarczy. Nie chcę mówić na tematy prywatne i czuję się non stop wywoływana do tablicy, żeby z czegoś się tłumaczyć. Uważam, że nie mam obowiązku się z niczego tłumaczyć. Niech się tym prawnicy zajmują. Ja nie chcę się tym zajmować, mam ważniejsze sprawy – przyznała. 

Warszawa, 19.09.2023. Premiera filmu Twórca Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

IG: weronikarosati

Weronika Rosati, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Weronika Rosati, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA