Syn Audrey Hepburn, Sean Ferrer, ujawnił, że „nie był świadomy”, że są prowadzone prace nad nowym filmem biograficznym o jego zmarłej mamie. Dopiero wieści z Internetu o tym, że zagra ją Rooney Mara uświadomiły go o tym.

Google upamiętnił 85. rocznicę urodzin Audrey Hepburn

Audrey Hepburn córka baronowej i dyplomaty

Sean Ferrer jest zachwycony wyborem 36-letniej Mary, pomimo braku wcześniejszego powiadomienia o nowym projekcie. Rooney Mara będzie również producentką tego filmu:

Wygląda na to, że jest tam dużo miłości – powiedział Ferrer Fox News Digital.

Znana ze swojej nieskazitelnie czarującej osobowości i czułych występów, Audrey zachwyciła publiczność takimi filmami jak „Śniadanie u Tiffany’ego” czy „Rzymskie Wakacje”. Aktorka i filantropka urodziła się w 1929 roku, jako córka holenderskiej baronowej i brytyjskiego dyplomaty. Jej ojciec miał faszystowskie poglądy i wcześnie zostawił jej matkę i ją same. To właśnie jej pochodzenie zaszczepiło w niej elegancję i wyrafinowanie, które stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Rooney Mara, nominowana do Oscara aktorka, ma zagrać kultową gwiazdę Hollywood. Według serwisu Deadline i magazynu Variety Mara zagra Audrey Hepburn w nowym filmie biograficznym produkowanym przez Apple Studios.

Meghan Markle zainspirowała się NIĄ, kiedy wybierała sukienkę!

Audrey Hepburn

audrey-hepburn

audrey-hepburn-hair-breakfast-tiffany-image5