W sobotę rozpoczęły się odcinki „The Voice of Poland” na żywo. Przez najbliższe cztery tygodnie podopieczni Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomson i Barona, będą rywalizować ze sobą na scenie talent show. Stawką jest zwycięstwo, a tym samym tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz nagroda pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych.

Najprzystojniejszy mężczyzna Polski zawalczy o sławę w „The Voice of Poland”!

The Voice of Poland pod ostrzałem

W etapie Live, uczestnicy muszą jak najlepiej zaprezentować swoje wokalne umiejętności, które nabyli w programie, aby oczarować nie tylko trenerów, ale i widzów. Od tego właśnie etapu osoby biorące udział w głosowaniu SMS razem z trenerami będą decydowały o być albo nie być uczestników w programie.

W tym roku, spośród ponad 4 tysięcy wszystkich zgłoszeń, możliwość zaprezentowania się w etapie Live, wyśpiewali sobie: Max Miszczyk, Maja Walentynowicz, Oliwia Skrzypczyk i Bartosz Michniewicz z drużyny Justyny Steczkowskiej.

Monika Lewczuk ujawnia kulisy „The Voice of Poland”: „Lekcje z trenerem trwały z 5 minut, a czekania z godzinę”

Team Lanberry w etapie Live reprezentować będą: Jan Górka, Daniel Borzewski, Damazy Wachuła oraz Martyna Lasiecka.

W drużynie Marka Piekarczyka najlepszymi z najlepszych okazali się: Dominika Krassowska, Nicola Muller, Michał Sołtan i Antoni Zimnal.

W szczęśliwej szesnastce, która wystąpi na scenie podczas odcinków na żywo, znaleźli się również: Paweł Kozicz, Becky Sangolo, Monika Kluszczyńska oraz Łukasz Samburski z teamu Tomsona i Barona.

Finał „The Voice of Poland”. Wiadomo, kto WYGRAŁ program!

Już pierwszy odcinek live przyniósł sporo emocji. Widzowie są wściekli, że znów odpada z wielki talent z programu – Martyna Lasiecka, a przechodzi Daniel Borzewski, który od kilku lat jest związany z TVP.

Widzowie nie kryją oburzenia i uważają, że to jedna wielka „ustawka:

  • No na prawdę? Czyj to dzieciak, kto go promuje? No nikt mi nie powie, że ten chłopak potrafi śpiewać\
  • Jak to możliwe, że Daniel przeszedł głosami widzów, jak tysiące osób pisze, że nie powinien nawet dostać się do odcinków na żywo
  • Czyli Daniel to wasz nowy pupilek? Już tylko „Sylwester marzeń”, a potem do Szwecji na Eurowizję – piszą internauci.

Daniel Borzewski jest Misterem Polski, a także tańczy w grupie Volt, która występuje  w „Jaka to melodia?”, „Sylwester Marzeń z Dwójką” czy „Dance Dance Dance”. Można go było zobaczyć także u boku Rafała Brzozowskiego na eurowizyjnej scenie w 2021 r.

The Voice of Poland XIV
edycja czternasta
sezon czternasty
przeslchania w ciemno dzien 2
blind 2
spiewajacy uczestnicy
Daniel Borzewski

Daniel Borzewski/fot. Dobre Media

scena z: Daniel Borzewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA