Ekipa przez trzy lata rządziła internetem, a należeli do niej Friz, Wersow, Murcix, Tromba, Marcysia, Poczciwy Krzychu, Mini Majk i Patecki. Po rozłamie Friz i Wersow nie trzymają już kontaktu z resztą członków i tak naprawdę do dziś nie wiadomo, o co dokładnie poszło.

Friz po raz pierwszy o rozpadzie Ekipy i podziale procentów w spółce

Murcix się rozstała…

Murcix po rozpadzie ekipy nadal regularnie nagrywa filmy na swój kanał i jest aktywna w mediach społecznościowych w porównaniu z innymi członkami.

Murcix zaliczyła poważny wypadek. DACHOWAŁA! (WIDEO)

Okazuje się, że w życiu Murcix nadeszły kolejne zmiany. W niedzielę ogłosiła rozstanie z Matterem, który brał udział w pierwszym sezonie „Twoje 5 minut”.  Fani influencerki już jakiś czas temu wyśledzili, że pomiędzy Murcix a Matterem nie jest dobrze i mieli racje:

Chciałam powiedzieć o tym w swoim czasie, ale detektywi z TikToka w formie, więc czuję, że po prostu muszę się wypowiedzieć. Tak, rozstaliśmy się z Mateuszem. Nie mamy ze sobą spiny, ani nie było to zerwanie w negatywnych emocjach. Takie sytuacje nie są łatwe dla nikogo, dlatego powstrzymajcie się proszę od chamskich komentarzy i spekulacji, tylko dajcie nam to przeżyć na swój sposób – napisała Murcix.

Tromba o kłotniach z Marcysią i fanach EKIPY: „Chorągiewy”