Doda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej. Dzięki temu wiemy, jak wyglądała jej suknia! Trzeba przyznać, że Doda wybrała bardzo piękną i elegancką kreację.

Zdjęcia podpisała:

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ.

– pisze Doda.

Było minęło teraz wokalistka publikuje zdjęcia i cieszy się swoim szczęściem z fanami.

Doda z Emilem dwa dni przed ślubem OSTRO się kłócili!

Wokalistka powiedziała „tak” w pięknej sukni bez ramion z długim trenem. Dekolt był bardzo dopasowany typu carmen. Przepiękna koronka ciągnęła się aż po sam dół kreacji.

Suknię zaprojektowała Berta Balliti. Utworzyła ona swój Brand w 2004 roku i od tamtej pory jej twórczość można było zobaczyć w takich magazynach Elle czy Vogue.

Szokujące wyznanie Dody. Ukryła ślub, bo się bała!

Suknię ślubne w salonach Madonna można znaleźć w Krakowie, Katowicach i w Warszawie. Kracja Dody mieściła się w przedziale cenowym od 29. aż do 54 tysięcy złotych.