Wiktoria Gąsior w 2021 roku trafiła do 4. edycji reality-show „Hotel Paradise”, jednak udział w programie okazał się dla niej prawdziwym koszmarem. W trakcie nagrań doświadczyła odrzucenia i wielu nieprzyjemności ze strony innych uczestników. Po premierze odcinka, w internecie wybuchła prawdziwa burza – internauci nie zostawili suchej nitki na programie i zarzucili producentom bierne przyglądanie się przemocy psychicznej i znęcaniu grupy nad jedną osobą. Krzywdy, jakich Wiktoria doznała w programie sprawiły, że jakiś czas później wylądowała w szpitalu psychiatrycznym:

Po tym wszystkim poprosiłam, aby zamknęli mnie w szpitalu psychiatrycznym, bo już nie mam siły..
Nigdy nie miałam próby samobójczej. Ale znam siebie. Wiem do czego jestem zdolna. I po prostu się bałam, że jeśli teraz wrócę do domu i znowu będę SAMA to może być naprawdę źle. No i teraz jestem tu.
Przywieźli mnie ze szpitala bezpośrednio do szpitala psychiatrycznego.

Wiktoria z „Hotelu Paradise” brutalnie napadnięta!

Niestety, od tamtej pory w jej życiu długo nie działo się dobrze. Krótko po poinformowaniu fanów o pobycie w szpitalu, Wiktoria powróciła na Instagram i wyznała, że na własne życzenie się z niego wypisała, ze względu na panujące w nim makabryczne warunki. Z kolei w sierpniu 2023 roku znów zrobiło się o niej głośno, gdy opublikowała szokujące zdjęcie na swoim Instagramie, na którym miała mocno podrapaną i posiniaczoną twarz. Wiktoria twierdziła wówczas, że została napadnięta i okradziona:

Jestem cała obolała, cała w ranach. Ledwo stoję na nogach. Mam złamany nos, jutro będę operowana. Zostałam okradziona. Wszystkie pieniądze, jakie miałam, mi ukradli… Kiedy to się skończy?

Niedługo później znów opublikowała zdjęcie swojej zmasakrowanej twarzy dodając podpis: „Tęsknię za tobą”. Potem okazało się, że zgubiła psa, a wśród komentarzy internautów pojawiały się głosy twierdzące, że Wiktoria rzuciła się na jednego z policjantów, a następnie na jednego z ratowników z karetki. Internauci byli również sceptyczni, co do jej historii o pobiciu i kradzieży.

Wiktoria z „Hotelu Paradise” WYPISAŁA się ze szpitala psychiatrycznego! Opisała MAKABRYCZNE warunki

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise” znów trafiła do szpitala. Mówi o ogromnym bólu

Od dłuższego czasu wydawać by się mogło, że życie Wiktorii wraca jednak na dobre tory. Była uczestniczka „Hotelu Paradise” na nowo skupiła się na swojej sportowej karierze, a na ostatnich publikowanych w social mediach zdjęciach uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Tym większym zaskoczeniem był jej najnowszy post, w którym Gąsior poinformowała, że znów trafiła do szpitala. Tym razem nie chodziło jednak o jej zdrowie psychiczne, a narządy wewnętrzne i problemy z brzuchem:

Od 5 dni jestem w szpitalu. Niestety, moje nerki, jelita, trzustka i wątroba zaczęły niepoprawnie pracować.
Ból brzucha był nie do wytrzymania. Naprawdę, myślałam, że już nie wytrzymam. Że nie dam rady. Ale kto jak nie ja.

Jednocześnie podkreśliła, że wszystkim przze co przeszła na przestrzeni ostatnich lat, jest silniejsza i wyjdzie z tego zwycięsko. Zapewniła również, że udało jej się „opanować” swoje zdrowie psychiczne:

Prawdziwym wojownikiem jest nie ten, który idzie ciągle po schodkach do góry. Tylko ten, który po porażce podnosi się, ociera łzy i idzie kontynuuje swoją drogę do celu. W moim życiu był zamęt.
Olbrzymi zamęt, gdyż byłam gnębiona w reality show, co bardzo wpłynęło na moją psychice. Potrzebowałam specjalistów, żeby stanąć na nogi. I udało mi się po 3 latach walki. Zdrowie psychiczne mam już opanowane. Naprawdę, jestem już nie do zajechania po tym co mnie spotkało. Teraz mocno muszę zadbać o zdrowie fizyczne, aby dalej móc realizować swoje marzenia i plany. Pamiętajcie, do odważnych Świat należy! – zakończyła.

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia od fanów i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Część internautów dodatkowo podkreśliła, że ich zdaniem Wiktoria powinna wyciągnąć konsekwencje wobec uczestników starej edycji „Hotelu”, przez których przeszła piekło:

  • Teraz, kiedy jesteś silniejsza mogłabyś wyciągnąć konsekwencje wobec osób, które nieodpowiednio(delikatnie mówiąc), potraktowały Cię w programie, jak i samą produkcję…Uczestnicy Odcinają kupony i zarabiają kupe kasy na tym, że zrobili show kosztem dziewczyny, która niczym sobie na to nie zasłużyła. Trzymaj się ciepło!
  • A mobberzy mają się dobrze 🙁
  • Pewnie chciałabyś nie wracać do tego co było ale odszkodowanie należy Ci się jak psu micha. Trzeba się wziąć za to i złożyć pozew i to nie jeden:) Mam nadzieję że nie odpuścisz i pokażesz gdzie raki zimują. Życzę Ci dużo zdrowia i wytrwałości

Okazuje się jednak, że Wiktoria najprawdopodobniej planuje podjąć jakieś kroki względem innych uczestników. W odpowiedzi na jeden z komentarzy napisała:

Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. To było okrutne, niesprawiedliwe, wykazujące brak empatii, serca i człowieczeństwa. A TVN i Golden Media na to pozwolili.

Hotel Paradise 4: Uczestnicy znęcali się nad Wiktorią, dlaczego producenci nie zareagowali?

pasekkozak

IG: wiktoria_gasior

wiktoria_gasior

IG: wiktoria_gasior

IG: wiktoria_gasior

IG: wiktoria_gasior

IG: wiktoria_gasior

IG: wiktoria_gasior