Totalizator Sportowy przygotował dla swoich klientów nowość – program lojalnościowy WinTo! Gromadzone w nim przez graczy LOTTO punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody lub wykorzystać na dalszą grę.

Program lojalnościowy WinTo! opiera się w całości na aplikacji mobilnej LOTTO. Zarejestrowani gracze mogą dołączyć do programu jednym kliknięciem, zaś nowe osoby – po przejściu łatwego procesu rejestracji. Punkty za produkty LOTTO zakupione na stronie lotto.pl lub w aplikacji naliczają się automatycznie za każdą transakcję. Gracze mogą również zdobywać dodatkowe punkty za specjalne zadania dostępne w aplikacji. Program WinTo! dostępny jest w aplikacji LOTTO dla systemów Android , iOS i HarmonyOS.

Według badania „Monitor Programów Lojalnościowych 2023” przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia obecnie już ponad 90% Polaków korzysta z jakiejś formy programów lojalnościowych. Potrzeba rynku i głosy Klientów zostały dostrzeżone przez Totalizator Sportowy. Nazwa programu WinTo!, nawiązuje do hasła Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO, które brzmi: „Wygrywamy Razem” (z języka angielskiego: Win Together).

Program WinTo! to gratka dla stałych klientów LOTTO ale z pewnością wzbudzi także zainteresowanie zupełnie nowych Graczy. WinTo! wprowadza elementy typowe dla gier: zbieranie punktów, awansowanie na wyższe poziomy, a także zdobywanie nowych nagród. Co ważne, program daje także poczucie dużej zwrotności inwestycji z grania — każda gra przybliża do realizacji spersonalizowanych celów jakimi będą nagrody. Nagrody będzie można odebrać po zebraniu odpowiedniej liczbie punktów. Totalizator Sportowy przygotował też specjalną promocję na start, w której Gracze będą mogli zdobyć aż 1000 punktów za grę o wartości min. 5 zł.

ltt_Winto_kv_ogolne_600x400_Artykuł_sponsorw

Nagrody do zdobycia

W WinTo! można zamienić punkty na np. vouchery do popularnych sklepów i platform internetowych, bilety do kina oraz na różne wydarzenia, ale przede wszystkim na dalszą grę np. poprzez doładowania do „Konta Gracza” lub kupony LOTTO do odebrania w punktach sieci naziemnej.

Jak dołączyć do WinTo!

  • Należy być zarejestrowanym Graczem w online i posiadać aplikację mobilną LOTTO.
  • Po zalogowaniu do aplikacji należy wybrać zakładkę WinTo! i w niej potwierdzić dołączenie do programu.

Więcej szczegółów na stronie: www.lotto.pl/winto

*Produkty LOTTO przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Artykuł sponsorowany