Na swoim blogu Michał Wiśniewski ostrzega Piotra Rubika. Przed czym, a raczej przed kim? Przed znienawidzoną przez niego Katarzyną Kanclerz, menadżerką kompozytora.

Od dawna wiadomo, że Wiśniewski szczerze nienawidzi pani Kanclerz. Zaczęło się od tego jak Mandaryna związała z nią swoją karierę. Michał wini menadżerkę za rozpad swojego poprzedniego małżeństwa. Teraz wziął się za przestrzeganie znajomych z branży przed jego wrogiem.

Lider Ich Troje pisze na blogu:mówię do kolegi Rubika, ponieważ mieliśmy tego samego menago:jesteś w strasznej dupie, jesteś ugotowany. Wiśniewski uważa, że z racji tego, że sprzedał o kilka milionów płyt więcej ma rację.

Rubik usłyszał: widzę tego kaszalota, który w Twoje pięć minut wyciska z ciebie ostatnie poty … pławiąc się w Twoich pieniądzach. To samo zrobiła z Mandaryną (…)I co wyszło? Widziałeś-Sopot!

Najciekawsze zostawiliśmy na koniec: Chłopaku – nie bądź debilem! Generalnie jesteś dobrym kompozytorem – ale nie bądź idiotą.

Ciekawe co na to Piotr Rubik. Niestety tego Wiśniewski nie napisał.

Wojna z panią Kanclerz zatacza coraz szersze kręgi. Lider Ich Troje chce ustrzec cały show biznes przed nią. Jak widać ma takie poczucie misji.