Gwiazdy polskiego show-biznesu wydają na swoje domy, czy mieszkania zawrotne pieniądze. Często to dla nich najważniejszy content w mediach społecznościowych, który się materializuje w postaci reklam i postów sponsorowanych.

Agnieszka Włodarczyk rozpływa się nad Dubajem i ostro KRYTYKUJE Polskę!

Gdzie mieszka Agnieszka Włodarczyk?

Agnieszka Włodarczyk obecnie mieszka w warszawskiej dzielnicy Wawer razem z Robertem Karasiem i synem Milanem. Chętnie nagrywa i fotografuje się we wnętrzach swojego domu, który jest przytulny i minimalistyczny.

Kolejny dom kupiłam już rozsądnie, jest ekonomiczny, przytulny i słoneczny. Kiedy mieszkałam w nim sama, czułam, że jest o połowę za duży. Teraz spełnia swoją funkcję idealnie… — wyznała Włodarczyk w 2021 r.

Agnieszka Włodarczyk zamieszkała w USA! Pokazała dom: „Jak z filmu” (FOTO)

Teraz gwiazda pochwaliła się pokojem syna, ale nie z byle powodu. Milanek właśnie dostał wymarzone drewniane łóżko w białym kolorze. Widzimy, że pokój urządzony jest w modnym stylu boho: słomiana lampa na suficie, drewniane mebelki i szary dywan w palmy.

Agnieszka Włodarczyk pokazała kolejne ślubne zdjęcia. Mały Milan skradł całe show! (FOTO)

Natomiast trzeba przyznać, że w pokoju brakuje jakiegoś kolorowego, czy zwariowanego elementu. Wnętrza są aż za poprawne. Zgadzacie się z nami?

 

IG: agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA