Agnieszka Włodarczyk jest polską aktorką i partnerką młodszego od niej o 8 lat triathlonisty Roberta Karasia, z którym ma synka Milana. Para pod koniec listopada postanowiła sformalizować związek i powiedzieli sobie sakramentalne „tak” na pustyni w Dubaju. Agnieszka przez cały ten czas pozostawała bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie wrzuca nie tylko relacje ze swojego życia, ale również różne, czasem kontrowersyjne przemyślenia.

Gwiazda poruszała już temat paskudnego brudu, który odrzucił ją w restauracji i zepsuł jej rodzinne wyjście, wakacje w Hiszpanii, gdzie musiała mierzyć się z karaluchami, a jakiś czas temu utyskiwała na ceny w luksusowym domu mody Louis Vuitton.

Ślub Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia NIE ODBYŁ SIĘ w Dubaju! Aktorka zaskoczyła wyznaniem

Agnieszka Włodarczyk zachwycona Dubajem. Ostro skrytykowała Polskę

Teraz aktorka wróciła do Polski po swojej 4-miesięcznej przygodzie w Dubaju. Z tej okazji po raz kolejny uraczyła swoich obserwatorów przemyśleniami. Agnieszka nie kryje się ze swoim zachwytem nad Dubajem i w nowym poście rozpływając się nad miejscem, w którym dopiero co spędziła kilka miesięcy podkreśliła, że Dubaj oczarował ją pod każdym możliwym względem i rozważa przeprowadzkę na stałe:

Prawie 4 miesiące w tym miejscu, a jakby tydzień.Tyle się dzieje…
Chce się żyć bardziej i intensywniej. Korzystać z tego życia…Zjeść coś dobrego w restauracji, delektować się posiłkiem, ubrać się jakoś lepiej niż zwykle…
Tu każdy może znaleźć coś dla siebie.
Zgiełk miasta, puste plaże, nowoczesność, pustynie, morze, liczne atrakcje…ale to co mnie ujmuje najbardziej, oprócz słonecznych dni oczywiście, to spokój, czystość i poczucie bezpieczeństwa.
No i w żadnym innym miejscu nie spotkałam się z Ministerstwem Szczęścia. Jeśli myślicie nad tym, czy wybrać „Kanary” czy Dubaj- dla mnie wybór jest prosty.

Jej długi wywód nie spodobał się niektórym fanom, którzy nie podzielają jej zachwytu Dubajem:

  • Jeśli nie potrzebuję się spędzać czasu na łonie natury, to pewnie pustynia i beton wystarczą, ale kiedy od restauracji i sklepów wybiera się naturę, to Dubaj nie dorasta do pięt Kanarom. Pozdrawiam
  • A dla mnie Dubaj to sztuczne miasto i pełne kiczu. Nie zachwycam się niczym poza pogodą.
  • ministerstwo szczęcia brzmi śmiesznie w obliczu traktowania tam rodowitych kobiet, patriarchatu itd
  • Wszystko chciaĺabym zobaczyć oprócz Dubaju a już doprawdy nie rozumiem jak można chcieć mieszkać w arabskim kraju i mieście okupionych pracą biednych pracowników z azji.Miasto bez jakiejkolwiek kultury
  • Każdy ma prawo jeździć tam gdzie się mu podoba. Warto jednak podkreślić że Dubaj został zbudowany na krzywdzie drugiego człowieka oraz niewolnictwie. W Dubaju codziennie są łamane prawa człowieka
  • Dubaj za pewno potrafi oczarowań nie jednego turystę , jednak polecam poczytać troszkę literaturę faktu , wtedy już nie koniecznie padną tak pochlebne opinie.

Na ten ostatni komentarz aktorka zdecydowała się odpowiedzieć, jednocześnie… uderzając w Polskę:

Co mi z czytania jak mieszkam tu 4 mc i jest najlepiej. A czy w Pl jest taki raj? Tak pięknie traktuje się kobiety? Ile jest przemocy i alkoholu w rodzinach, to tylko one wiedzą. Pójdziesz do parku wieczorem bez strachu? A może zrobić zakupy w nocnym zaraz po imprezie o 4 nad ranem w małej czarnej? Ciekawa jestem.

Zgadzacie się z nią?

Agnieszka Włodarczyk UTYSKUJE na ceny w butiku Louis Vuitton! „LEKKIE PRZEGIĘCIE”

pasekkozak

agnieszkawlodarczykofficial

agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk z synem w szpitalu

Agnieszka Włodarczyk z synem w szpitalu

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial