Wojciech Modest Amaro (47 l.), znany z programu „Hell’s Kitchen” startuje z kolejnym projektem – już w marcu przyszłego roku otworzy swoją autorską restaurację w samym sercu Tatr, „Heart by Amaro”, która jak sam mówi jest spełnieniem jego marzeń o podróży do natury, polskiej gościnności i odkrywaniu smaków wypływających prosto z serca. Na imprezie z okazji nadchodzącego otwarcia pojawił się z żoną Agnieszką.

Pierwszy raz mamy okazję zobaczyć całą rodzinkę Modesta Amaro na jednym zdjęciu

Wojciech Modest Amaro z żoną Agnieszką Amaro

Heart by Amaro to projekt bardzo osobisty, nie mający porównania z żadnym z moich dotychczasowych przedsięwzięć. Miejsce celebrowania radości z jedzenia, dzielenia się nim. Chcę, aby w tej przestrzeni każdy czuł się swobodnie. To będzie najlepsze bistro w Zakopanem. Nie zapomnimy też o najmłodszych. Z myślą o nich powstaną dania oparte wyłącznie na produktach ekologicznych. Tak gotuję dla rodziny i przyjaciół odwiedzających mój dom” – zdradza Wojciech Modest Amaro.

Na wydarzeniu pojawił się z żoną Agnieszką, która w lipcu urodziła drugiego syna – Gabriela Charbela. Para wychowuje już 9-letniego Nicholasa. Agnieszka ma również dwie córki z poprzedniego związku.

Żona kucharza wyglądała świetnie w brązowej marynarce i modnych szpilkach.

Wojciech Modest Amaro został ojcem! Pokazał zdjęcie z porodówki

Wojciech i Agnieszka wzięli ślub w 2012 roku, ale o ich życiu prywatnym niewiele wiadomo. To trzecia żona szefa kuchni, która została również jego menadżerką.

Agnieszka Amaro – kim jest żona Wojciecha Modesta Amaro, słynnego szefa kuchni?

Wojciech Modest Amaro z żoną Agnieszką Amaro fot. AKPA

scena z: Lidia Tofil, Michał Helman, Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Wojciech Modest Amaro, Agnieszka Amaro, fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Amaro fot. AKPA