Pośród wszystkich kontrowersji otaczających śmierć Anny Nicole Smith można znaleźć różne rzeczy. My wygrzebaliśmy video, nakręcone kilka dni przed śmiercią najsłynniejszego już króliczka Playboya. Filmik przedstawia chwile czułości pomiędzy nią i dzieckiem – oglądając go naprawdę trudno uwierzyć, żeby Anna Nicole miała zamiar popełnić samobójstwo.

– Ma moją osobowość – mówi Anna na filmie, nieświadoma tego, co wydarzy się za kilka dni. – Jest taka wysoka, ma naprawdę długie palce, jak moje i jest taka filigranowa… Przewraca się; jest bardzo silna. Podnosi główkę. Potrafi powiedzieć kilka słów — mówi: „Ma-ma\”. Stara się rosnąć szybciej, niż potrafi i denerwuje się, bo nie może.

Niestety, teraz, kiedy mama dziewczynki odeszła, rozpoczęła się istna wojna o dziecko. Jej istnienie stało się powodem do walki o prawa do niej, a co za tym idzie – o potencjalny spadek, jaki może otrzymać.

Do tego oczywiście potrzebne będą testy na ojcostwo i jesteśmy pewni, że już niedługo będziemy mieli o czym informować.

Poniżej link do wspomnianego filmiku:

Anna Nicole Smith z małą Dannielynn

Z poniższego filmiku natomiast dowiadujemy się, że aż trzech mężczyzn twierdzi, że jest ojcem małej Dannielynn – były adwokat Anny Nicole, jej kochanek i… książę. Książę, który miał z nią romans i chciał ją… adoptować? Ten świat jest szalony!