Anna Dereszowska to doświadczona mama. Ma córkę z pierwszego związku oraz synka z obecnym  partnerem Danielem Duniakiem. Dereszowska jest związana z obecnym partnerem od 2014 roku i jak twierdziła w wywiadach, zawsze marzyła o dużej rodzinie. Teraz to marzenie właśnie się spełnia!

Anna Dereszowska wybuchła płaczem na wizji. Co się stało?

Anna Dereszowska jest w ciąży

Aktorka już wkrótce powita na świecie kolejne dziecko. Właśnie opublikowała zdjęcie, gdzie widać, że jej brzuch jest już naprawdę duży. Przyszła mama do dziś jednak nie zdradziła płci dziecka, a fani pod jej wpisem komentują, że sądząc po tym, jak pięknie wygląda, z pewnością będzie to chłopiec!

Anna Dereszowska potwierdziła ciążę: „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…”

Właśnie zaczynam kolejną wspaniałą przygodę! 💪 😃💪
Jestem już doświadczoną mamą, która za chwilę 🙈⏳🙈⏳🙈 po raz kolejny chwyci w dłoń rączkę dziecięcego wózka, w którym na swój pierwszy spacer wyruszy mały, pachnący ludzik ❤️👼❤️🤱🏻❤️👼❤️
Czekam na ten moment z ogromną radością!
Pewnie, że towarzyszy mi też masa innych emocji, również tych trudnych 🤷‍♀️ I w pełni to akceptuję, to jest naturalne. (…) – napisała Anna w swoim poście.

Trzeba przyznać, że trójka dzieci to niemały obowiązek! Jednak sądzimy, że przy temperamencie aktorki już wkrótce znów zobaczymy ją na naszych ekranach.

Anna Dereszowska przerwała milczenie i opowiedziała o chorobie na którą cierpi

 

 

scena z: Anna Dereszowska, Daniel Duniak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Anna Dereszowska, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Anna Dereszowska, fot. Gałązka/AKPA

Anna Dereszowska na evencie

Anna Dereszowska na otwarciu sklepu. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Dereszowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA