Niedawno Katarzyna Zielińska (37 l.) była bohaterką magazynu Shape. W wywiadzie zdradziła, jak wygląda jej dieta. Aktorka, która kilka lat temu bardzo schudła, utrzymuje linię i nie walczy z efektem jojo.

Zobacz: Katarzyna Zielińska zatrzymana przez policję! (VIDEO)

Jak to robi?

W tygodniu jem to samo na śniadanie: gęsty jogurt grecki jogurt z owocami, orzechami i miodem. Czasem, jak jest zimniej, pieczone jabłko. Nie jadam dużo słodyczy, ale czasem muszę sięgnąć po coś słodkiego. Natychmiast. Więc jak się rozpieszczać to zdrowo! I nie mogę iść spać głodna – po teatrze, późnym wieczorem, jeszcze zawsze jem kolację, koniecznie ciepłe danie. Niby zdrowe – na przykład razowy makaron – ale czy to można uznać za dietę? – opowiada Kasia.

W przeciwieństwie do wielu swych kolegów po fachu, Zielińska nie stosuje diety pudełkowej:

Na ogół nie korzystam z serialowego kateringu, bo zwykle to faktycznie ciężkie posiłki. Jeśli chodzi o pudełka, to tylko te ze słodkościami Sweet&Blossm Concierge. Za to na każdym planie mam szafkę pełną termosów. Nauczyłam się tego od Marzeny Rogalskiej, która na nagrania „Kocham Cię, Polsko” zawsze przywoziła sobie ciepłą zupę. Zupy są dla mnie bardzo ważne. Lubię takie esencjonalne, japońskie buliony, które się wolno i długo gotują – zdradziła aktorka.

Czytaj: Co one wyprawiają na ściance? Zielińską i Rogalską poniosło

Najwyraźniej zupy to klucz do sukcesu Katarzyny – spójrzcie tylko, jaką fotkę wrzuciła Zielińska na swój Instagram.

Plaża, piasek, woda i ona – w bikini!

Genialny dzień! Zbieram energię na cały rok 🏃🏽‍♀️🌞🏄🏋🏼‍♀️⛹🏻‍♀️ #2017 #energia #moc #słońce #zabieram #ze #sobą #zapach #morza #yeah #🎯🎽🍤 – pisze Kasia.

I ten skok – wow!

Dzień dobry piękny dniu 🙏💪🏻💣 #kawa #kawusia #kawunia #dzien #dobry #bardzo #sportowy #dzien #niebieskie #niebo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Dziecko śpi a matka "szaleje" 😂 #chwila #spokoju #odrobinę #lata #ksiązka #zaległa #sudoku #łamigłówki #ulubione #kryminały

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

WOW! Kasia Zielińska na plaży w bikini (Insta)

WOW! Kasia Zielińska na plaży w bikini (Insta)

WOW! Kasia Zielińska na plaży w bikini (Insta)

WOW! Kasia Zielińska na plaży w bikini (Insta)