Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Gwiazdę można oglądać w serialach („Brzydula”, „Stulecie winnych”, „Przyjaciółki”) oraz licznych kampaniach reklamowych, wśród których najwięcej emocji wzbudzał zimowy spot Apartu. Nic więc dziwnego, że Małgorzata postanowiła nieco podładować baterie.

Małgorzata Socha wyjechała na WAKACJE. Nie wybrała jak inne gwiazdy

Wakacje Małgorzaty Sochy

Wiadomo, że gwiazdy kochają zagraniczne podróże. Małgorzata Socha nie zdecydowała się jednak na popularny wśród gwiazd Zanzibar czy Meksyk. Aktorka wybrała Teneryfę należącą do archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Słynąca z doskonałej figury Małgorzata Socha nawet na wakacjach spędza czas aktywnie. Chwaliła się już nagraniami z górskich wędrówek, teraz przyszedł czas na domowe treningi. Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie gwiazdy ćwiczącej na tarasie. Choć widok na panoramę wyspy był zniewalający, to zdecydowanie więcej uwagi przyciągnął syn Małgorzaty. Chłopiec leżał na plecach mamy, gdy ta robiła pompki.

Małgorzata Socha pokazała BANKIET po Telekamerach. Jakie czasy, taka impreza…

Czas spalić świąteczny serniczek. A potem… zjeść kolejny kawałek – napisała pod zdjęciem aktorka.

Znane z dbałości o doskonałe ciało obserwatorki Małgorzaty Sochy natychmiast zachwyciły się postem

I to się nazywa zdrowe podejście. Na zdrówko – napisała Ewa Chodakowska.

Wśród oczarowanych fanów pojawiły się nie tylko wyrazy uznania dla motywacji aktorki, ale również pytania o sportowy strój, w którym Małgorzata Socha wybrała na trening.

A wy jak spalacie świąteczne łakomstwo?

Małgorzata Socha, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Małgorzata Socha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Socha na ściance

Małgorzata Socha/fot. AKPA