Renata Kaczoruk zyskała popularność dzięki związkowi z Kubą Wojewódzkim. Głośno zrobiło się po jej udziale w „Azji Express”, gdzie chętnie wchodziła w konflikty z innymi uczestnikami m.in. z Małgorzatą Rozenek.

Renata Kaczoruk z ukochanym

Kuba Wojewódzki udostępnił wyzywające zdjęcie Wodzianek przy Ferrari – Renulka nie wytrzymała i pojechała po byłym

Renata Kaczoruk po rozstaniu z dziennikarzem starała się chronić swoje życie prywatne i nie chwaliła się nową miłością w social-mediach. Chociaż chodziły plotki, że jest od dawna zakochana…Dzisiaj modelka zrobiła wyjątek i pokazała partnera na Instagramie.

Grafik zaszalał z PUPĄ Renaty Kaczoruk na okładce Playboya? Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego rozebrała się dla magazynu

Opublikowała filmik z pięknej plaży, na której się przytulają i całują. Wszystko zostało uchwycone kamerą z drona. Z kolei na zdjęciu Kaczoruk leży w objęciach ukochanego.

Ha ha opis nie wszedl!!! 😝 Ten chlopak na dzis urodziny!! Nie wiem czego mu życzyć, bo ma wszystko co najlepsze prawie zawsze pod rękę, niby mieszkamy na różnych półkulach, ale w ciagu 1,5 roku spędziliśmy ok 1,5 miesieca osobno! Niech bedzie tych dni jeszcze mniej!
Sto lat kochanie!  #bdayboy – napisała Kaczoruk.

Renata Kaczoruk pokazała SIOSTRY! Jedna z nich to jej bliźniaczka