O Renacie Kaczoruk (34 l.) jest w mediach nieco ciszej niż za czasów, kiedy była w związku z Kubą Wojewódzkim (56 l.). Dużą popularność przyniósł jej też program „Azja Express”, w którym wzięła udział, a także „Taniec z Gwiazdami”.

Renata Kaczoruk odnosi się do wykorzystania jej wizerunku w filmie „Nic się nie stało”. Pisze, co robiła w „Zatoce Sztuki”

Renata Kaczoruk pokazała siostry

Mimo że o modelce nie jest teraz tak głośno, jak kiedyś, to show-biznes o niej nie zapomniał. Z resztą Kaczoruk chyba nie chce być zapomniana i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie obserwują ją tysiące fanów.

Modelka pokazuje na Instagramie głównie swoje selfie, fotki w bikini czy zdjęcia z sesji zdjęciowych. A tym razem pokazała zdjęcie z siostrami. Jedna z nich, Agata, to bliźniaczka Renaty i tak, jak ona też jest modelką. Miały nawet wspólne sesje zdjęciowe – pojawiły się na okładce magazynu „Elle” we Francji i Stanach Zjednoczonych. Zagrały też w serialu „Pierwsza miłość”.

Mogliście gdzieś przeczytać, że mam do nich słabość. To prawda. Nie byłabym dziewczyną na tym zdjęciu, gdyby nie moje kobiety. Nikt nigdy nie był dla mnie tak ważny jak moje siostry. Z nikim nie byłam tak prawdziwa jak w ich towarzystwie i tak szczerze się nie wygłupiałam. Na nikim nie mogłam nigdy tak polegać jak na Swoich przyjaciółkach. Zbierały mnie z podłogi, gdy nie było co zbierać. Od nikogo tyle się nie nauczyłam ile od Swojej mamy. Jest moją mentorką z najdłuższym stażem. Nie wspomnę o mojej najlepszej przytulance – suczce, z którą się wychowywałam. Wszędzie dobrze, ale z wami najlepiej – napisała Renata.

ZOBACZ TEŻ:

Renulka piętnowana za tę stylizację: „nie masz cycków”!

Grafik zaszalał z PUPĄ Renaty Kaczoruk na okładce Playboya? Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego rozebrała się dla magazynu

Renulka zamieniła Wojewódzkiego, na Marcina Dubiela?

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami/fot. Instagram/renul_ka

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami/fot. Instagram/renul_ka