Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Przez 5 lat zdawało się, że tworzą szczęśliwy związek, aż nagle para przestała pojawiać się razem na warszawskich salonach i ściankach. W maju 2018 roku potwierdziły się plotki o kryzysie w związku dziennikarza i młodszej od niego o ponad 20 lat modelki. W końcu para oficjalnie się rozstała – ponoć w przyjaznych relacjach.

Renata Kaczoruk NAGO na Instagramie. „Kiedy chcesz zasygnalizować chłopakowi, że…”

Renata Kaczoruk o Kubie Wojewódzkim

To właśnie też z przyjaźni zrodziła się miłość między Wojewódzkim a Kaczoruk. Modelka udzieliła wywiadu, w którym wróciła do początków znajomości z dziennikarzem. Przyznała, że poznali się przypadkowo i nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dodała też, że zanim sami zdecydowali, że łączy ich coś więcej, już zostali okrzyknięci parą.

To było kompletnie przypadkowe poznanie. Najpierw długa relacja przyjacielska. Pojawił się moment, w którym zaczęto nas postrzegać jako parę. Zanim my zostaliśmy parą to już to gdzieś wyciekło. Właściwie ja zupełnie w tym nie uczestniczyłam. Na początku naraziłam się mediom, że gdy ktoś do mnie dzwonił, to mówiłam, że nie rozmawiam o prywatnych sprawach, bo wiedziałam, że to nie dotyczy mnie. Wiedziałam, że to było zainteresowanie wokół Kuby. Nie szukałam atencji, nie wiedziałam, z czym ona się je. Nie próbowałam nawet reagować na nią – wyznałą w rozmowie z JastrząbPost.

Co ciekawe, okazuje się, że kiedy modelka poznała dziennikarza nie do końca wiedziała, jak bardzo jest on popularny. Twierdzi, że to przez to, że wychowywała się w Stanach Zjednoczonych, a w jej domu nie było… telewizora, radia, ani gazet.

Ja nigdy nie mówiłam o tym publicznie. Zanim poznałam Kubę byłam w LA. Wychowałam się w domu, w którym nie było ani telewizora, ani radia. Było tylko radio katolickie, które słuchałam aktywnie i wiernie. Nie było gazet. W moim domu nie było w ogóle tych treści. Telewizor widziałam u babci i nie miałam pojęcia, kim jest Kuba Wojewódzki. Wiedziałam tylko i wyłącznie tyle, że był w jakimś programie „Idol” którego ja nigdy nie widziałam – wyznała.

Myślicie, że faktycznie tak było?

ZOBACZ TEŻ:

Renata Kaczoruk pokazała SIOSTRY! Jedna z nich to jej bliźniaczka

Renata Kaczoruk w bikini. Nie tylko jej figura zwraca uwagę, ale też strój kąpielowy

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki na evencie

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki/fot. AKPA

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki na schodach

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki/fot. AKPA