Agnieszka Hyży należy do grona gwiazd, które postanowiły wypowiedzieć się o skandalu związanym z pogrzebem Kory. Katolicki ksiądz skrytykował świecki pochówek wokalistki i nazwał go aktem „samozbawienia. Hyży nie wytrzymałe emocji i postanowiła skomentować sprawę.

Skandal! Księża POKŁÓCILI się o świecki pogrzeb Kory! Zamilknij KLECHO!

– Rzadko zabieram oficjalnie głos w sprawach poglądowych,politycznych a tym bardziej religijnych…szanuję zdanie każdego,mogę polemizować,dyskutować i wysłuchać i do wielu opinii,postaw i zachowań odnoszę się bardzo tolerancyjnie.

– zaczęła swój wywód.

Dziennikarka jest oburzona aferą:

– Ale od wczoraj przecieram oczy ze zdumienia, jak czytam komentarze i publikacje dotyczące pogrzebu lub pożegnania Wielkiej Kory.Szanujmy wybory ludzi,nie osądzajmy od czci i wiary,nie zmuszajmy do tego czego nie czują i nie chcą doświadczać,nie oceniajmy i nie wysyłajmy do piekieł.
Czy nie powinno być tak,że każdy zasługuje i ma pogrzeb/pożegnanie jakie chce?Czy nie powinno się uszanować Jego/Jej woli i bez zbędnych komentarzy ją wypełnić?

Dostało się także hejtującym ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa:

– Czytam dziś także wypowiedzi odnoszące się do „skandalu” podczas ślubu kościelnego Joanny Krupy…że msza to Golgota i radosny śpiew gospel jest nie na miejscu.Czegoś tu nie rozumiem …Ja wiem,że zaraz posypią się i na mnie gromy…ale myślę sobie,że dziś Kora po raz kolejny śmieje się i klaszcze,otworzyła się dzięki Niej następna puszka pandory….

– przyznała.

Grzegorz Hyży BOI się Szpaka? Michał powiedział, co o tym myśli

Ma rację? Ludzie wtrącają nos w nieswoje sprawy?

🤷‍♀️Rzadko zabieram oficjalnie głos w sprawach poglądowych,politycznych a tym bardziej religijnych…szanuję zdanie każdego,mogę polemizować,dyskutować i wysłuchać i do wielu opinii,postaw i zachowań odnoszę się bardzo tolerancyjnie. Ale od wczoraj przecieram oczy ze zdumienia, jak czytam komentarze i publikacje dotyczące pogrzebu lub pożegnania Wielkiej Kory.Szanujmy wybory ludzi,nie osądzajmy od czci i wiary,nie zmuszajmy do tego czego nie czują i nie chcą doświadczać,nie oceniajmy i nie wysyłajmy do piekieł. Czy nie powinno być tak,że każdy zasługuje i ma pogrzeb/pożegnanie jakie chce?Czy nie powinno się uszanować Jego/Jej woli i bez zbędnych komentarzy ją wypełnić? Czytam dziś także wypowiedzi odnoszące się do „skandalu” podczas ślubu kościelnego Joanny Krupy…że msza to Golgota i radosny śpiew gospel jest nie na miejscu.Czegoś tu nie rozumiem …Ja wiem,że zaraz posypią się i na mnie gromy…ale myślę sobie,że dziś Kora po raz kolejny śmieje się i klaszcze,otworzyła się dzięki Niej następna puszka pandory…. #co #sie #dzieje #rewolucja? #wiara #wolnosc #pokoj #tolerancja #dla #kazdego

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)