Niebawem premiera 50 twarzy Greya i choć można z całym przekonaniem stwierdzić, że film jest obejrzany niemal przed premierą (a wszystko to zasługa trailerów trailerów, zapowiedzi trailerów i zajawek zapowiedzi trailerów), to zapewne do kin uderzą tłumu. Tu znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć, jeśli z wypiekami na twarzy wybierasz się na seans.

***

W całym filmie jest łącznie ok. 20 minut scen seksu.

***

Dakota Johnson zabroniła swoim rodzicom oglądać film. Melanie Griffith i Don Johnson zapewne nie zobaczą więc kinowego hitu.

– Nie widziałam 50 twarzy Greya. I nie sądzę, że zobaczę – powiedziała Griffith w jednym z ostatnich wywiadów. – Dakota stwierdziła, że nie możemy iść na to do kina. „Nie ma mowy” – zapowiedziała. Dlatego się nie wybieramy – wyjaśniła mama aktorki.

Wszystko, co MUSICIE wiedzieć o 50 twarzach Greya

***

Pierwszy trailer pojawił się już w lipcu 2014 roku!

Przecież trzeba budować zainteresowanie produkcją.

Fani książki ostro protestowali, by nie osadzać Dakoty Johnson w roli Anasiasii Steel, ta jednak obiecała, że udowodni hejterom, że się mylili. Teraz mamy przedsmak umiejętności i możliwości Dakoty.

Wszystko, co MUSICIE wiedzieć o 50 twarzach Greya

***

Będą kolejne filmowe części 50 twarzy Greya. Producenci nie mają wątpliwości – historia „szarej myszki”, w której zakochuje się milioner-dominant, to żyła złota. I dlatego zostanie zekranizowana CAŁA trylogia. Nie wiadomo jeszcze, czy Dakota Johnson i Jamie Dornan zagrają w kolejnych częściach.

Wszystko, co MUSICIE wiedzieć o 50 twarzach Greya

***

Dakota Johnson doznała kontuzji podczas kręcenia jednej ze scen seksu.

Wszystko, co MUSICIE wiedzieć o 50 twarzach Greya

***

Malezja bojkotuje 50 twarzy Greya. Film nie trafi tam do kin. Powód? Przedmiotowe traktowanie kobiety.

***

Jeszcze przed premierą do sieci wyciekła cała masa filmowych scen i trailerów. Oto one:

***

Wszystko, co MUSICIE wiedzieć o 50 twarzach Greya

Czytałaś, oglądałaś trailery (może jakiś pan też…), teraz możesz przespacerować się po mieszkaniu Christiana Greya bohatera bestsellerowej powieści E.L. James. Luksusowy apartament został urządzony dokładnie według opisu z książki. A teraz każda fanka może go zwiedzić i dokładnie obejrzeć.

Na stronie www.christiangreysapartment.com możliwa jest wizyta i oglądanie wnętrz w formie wirtualnej wycieczki. Twórcy zadbali o najdrobniejsze szczegóły.

***

Dakota Johnson rozebrała się nie tylko w filmie. Widzimy ją też nagą w teledysku do piosenki Earned It. Najpierw możemy podziwiać grupkę roznegliżowanych pań kręcących pośladkami i tańczących burleskę. Wreszcie zjawia się ona… Niemal naga Dakota wisi na linach.