Chociaż w tym roku nasze podróżowanie jest ograniczone, nie znaczy to, że musimy rezygnować z urlopu. Wiele z nas wybiera polskie kierunki, otwarte są już niektóre granice, co sprawia, że mamy szansę nawet na zagraniczne wakacje. A jeśli planujemy wyjazd, musimy mieć odpowiednią walizkę. Teraz możecie dorwać je w okazyjnej cenie.

Najmodniejsze walizki Wittchen w promocyjnych cenach

Na pewno wiele razy mieliście dylemat, w co spakować się na wakacje. Nie zawsze wszystko mieści się do podręcznej torby, nawet, gdy wybieramy się na weekend (ten problem mają głównie kobiety!). Kiedy nie mamy własnego auta, z pewnością wygodniejszą opcją będzie walizka.

Marka Wittchen słynie z walizek świetnej jakości, które idealnie sprawdzą się zarówno podczas podróży samolotem, jak i samochodem czy autokarem. Są poręczne, w różnych kolorach i wielkościach, które dopasujemy do naszych potrzeb.

Teraz możecie je zakupić w cenie niższej nawet o ponad 70%! Promocją objęte są również torebki, parasole i inne akcesoria, które przydadzą się podczas wyjazdu i na co dzień.

Wybraliśmy dla was najciekawsze modele.