Jessica Simpson (41 l.) niedawno podzieliła się ze światem zdjęciem z 2017 roku, na którym nie wyglądała zdrowo czy szczęśliwie, „Musiałam przestać pić alkohol, ponieważ mój umysł i serce krążyły w tym samym kierunku i szczerze mówiąc byłam wyczerpana” – napisała w opisie. Od tamtej pory Jessica Simpson zrzuciła 100 funtów wagi, czyli około 45 kilogramów i wygląda lepiej, niż kiedykolwiek.

„Byłam wyczerpana”: Jessica Simpson publikuje szokujące zdjęcie, aby opowiedzieć o swojej walce z alkoholizmem

Nowa Jessica Simpson

Ostatnio przyłapano piosenkarką podczas zakupów ze swoim przystojnym mężem Ericem Johnsonem i asystentem w Beverly Hills. A na Instagramie opublikowała zdjęcie w obcisłych jeansach i wysokich kozakach w stylu lat 70. Szeroki uśmiech na twarzy mówi sam za siebie.

Wielka przemiana

Jessica Simpson prawie codziennie ćwiczy na siłowni, aby utrzymać swoją sylwetkę. Piosenkarka zrzuciła ponad 40 kilogramów po urodzeniu swojego trzeciego dziecka, które dzieli z mężem Erickiem Johnsonem.

Jessica Simpson po ciąży chciała poprawić brzuch a nabawiła się tragicznej INFEKCJI

Od 4 lat jest również trzeźwa i nie łyka tabletek uspokajających czy innego rodzaju psychotropów, co ujawniła w swojej książce „Open Book”. Gwiazda bardzo otwarcie mówi o swojej osobistej przemianie z obsesji na punkcie jedzenia i alkoholu na „czyste życie”.

Na początku listopada piosenkarka opublikowała swoje zdjęcie w różowym dresie. Blond piękność jest prawie nie do rozpoznania. Od tamtej pory Jessica Simpson przeszła długą drogę do nowej, zdrowej siebie. Gratulujemy!

Jessica Simpson tłumaczy się z udzielania wywiadu u Ellen PO PIJAKU „Nie mogę tego oglądać”