Helena Deeds, znana celebrytka, która wystąpiła w takich programach jak „Żony Hollywood” i „Żony Miami” ma za sobą nieszczęśliwy wypadek.

Poważny wypadek gwiazdy „Żon Hollywood” Heleny Deeds w Polsce

Jak doszło do wypadku?

Helena Deeds pojawiła się na premierze filmu „Wieczór kawalerski” i nie udało jej się nawet wejść na salę kinową, ponieważ niefortunnie się przewróciła. Trafiła potem na SOR, gdzie stwierdzono złamanie ręki w trzech miejscach:

Helena przyleciała z Los Angeles odwiedzić przyjaciół i syna w Polsce. Ucieszyła się kiedy otrzymała zaproszenie na premierę filmu Wieczór kawalerski, ale nim się na dobrze zaczął, dla niej się skończył. Gdy wchodziła na salę ktoś albo nadepnął jej na spodnie albo popchnął, bo był tłum i chcąc chronić głowę oraz biodro, bo niedawno przeszła operację biodra, automatycznie wyciągnęła rękę przed siebie i na nią upadła – przekazał informator „Światu Gwiazd”.
Kilka dni później na Instagramie Heleny pojawił się poruszający wpis. Poinformowała, że musi przejść operację:

Kochani, jak część z Was już wie w środę wieczorem, na premierze filmu miałam wypadek, podczas którego złamałam rękę w trzech miejscach z przemieszczeniem. Oczekuję na operację, która niestety jest konieczna, aby zachować sprawność ręki. Życzcie mi powodzenia i proszę, uważajcie na siebie, bo nikt nie zna dnia i godziny – pisała celebrytka.

Nikt nie spodziewał się, że gdyby nie operacja ręki, byłaby ona bezwładna. Na szczęście lekarze fachowo zajęli się kobietą i szybko przystąpili do działania.

Co dalej?

Celebrytkę z pewnością czeka długa rehabilitacja. Będzie zmuszona uważać na złamaną rękę, której nie należy nadwyrężać. Gdyby karetka nie przyjechała tak szybko, mogłoby się to skończyć dużo gorzej. Helena była bliska zasłabnięciu z bólu.

Nie spodziewałam się, że wyjście z przyjaciółmi, na które tak się cieszyłam, skończy się gorzej niż w filmie „Kac Vegas” – zażartowała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Helena Deeds w karetce

Helena Deeds w karetce/ Fot. Instagram

Helena Deeds w szpitalu

Helena Deeds w szpitalu/ Fot. Instagram